بیمار کرونا - کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شیب شناسایی موارد جدید کرونا در اصفهان ثابت شده است و امروز ۵۱۵ مورد جدید شناسایی شد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین با اشاره اینکه اگرچه روند ابتلا به کرونا در استان اصفهان کاهشی است اما میزان آن کم و هشدار دهنده است، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۸۵۴ بیمار مشکوک به کرونا ۵۱۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۸۴ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۱۵۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۸۷۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۱۸۰ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۶ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۰  مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است. 

شیب ثابت کرونا در اصفهان/ شناسایی ۵۱۵ مورد جدید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =