والیبال

تیم ملی والیبال ایران پس از پنج پیروزی پیاپی در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱، مقابل صربستان شکست خورد.

به گزارش ایراسین، تیم ملی والیبال ایران در هشتمین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ به مصاف صربستان رفت و با نتیجه سه بر ۲ مغلوب شد. ست‌های اول و سوم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱ و ۲۸ بر ۲۶ به سود ایران رقم خورد و صربستان در ست‌های دوم، چهارم و پنجم با امتیازات ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۸ به برتری رسید. با این نتیجه ایران پیش از برگزاری دیگر مسابقات امروز، با ۵ برد و ۱۶ امتیاز در مکان پنجم باقی ماند.

ست اول: ۲۵ بر ۲۱ ایران

عملکرد خوب بازیکنان ایران در سرویس و دفاع روی تور، برنامه‌های تیم حریف را به طول کامل به هم ریخت. از ۲۵ امتیاز ایران در ست نخست، پنج امتیاز با دفاع روی تور کسب شد که نشان از عملکرد خوب تیم در این بخش دارد.

ست دوم: ۲۵ بر ۱۵ صربستان

بازیکنان صربستان در زدن سرویس عملکرد بسیار خوبی داشتند و در حمله بسیار کم‌اشتباه ظاهر شدند. بهتر شدن شرایط دریافت هم باعث شد پاسور این تیم به راحتی از برنامه‌های متنوع در حمله استفاده کند. در مقابل تیم ایران در زدن سرویس‌ها شرایط خوبی نداشت و نمی‌توانست برنامه‌های حریف را به هم بریزد. فاصله امتیازی خیلی زود ایجاد شد و شاگردان اسلوبودان کواچ خیلی راحت و بی‌دردسر در ست دوم پیروز شدند.

ست سوم: ۲۸ بر ۲۶ ایران

با توجه به شکست سنگین ایران در ست دوم ، آلکنو سرمربی ایران به خوبی شاگردانش را از نظر روانی آماده یک ست جدید کرد. بازیکنان ایران در ست سوم با جنگندگی بالا بازی کردند و در یک رقابت جذاب ۲۸ بر ۲۶ پیروز شدند

ست چهارم: ۲۵ بر ۲۲ ایران

صربستان هم با عملکرد خوب در دفاع روی تور و حمله، تیم ایران را به شدت تحت فشار گذاشته بود و توانست برنده و کار به ست سرنوشت‌ساز پنجم کشیده شود.

ست پنجم: ۱۵ بر ۸ صربستان

سرویس‌های مارکو پودراشچانین و اشتباهات فردی پرتعداد در تیم ایران باعث شد عملکرد شاگردان آلکنو در این ست مختل شود. فاصله به قدری زیاد شد که دیگر فرصتی برای جبران باقی نماند.

برنامه و نتایج مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها:

ایران صفر - ژاپن ۳

ایران یک - روسیه ۳

ایران ۳ - هلند صفر

ایران ۳ - کانادا یک

ایران ۳ - ایتالیا یک

ایران ۳ - بلغارستان صفر

ایران ۳ - آمریکا صفر

ایران ۲ - صربستان ۳

جمعه ۲۱ خرداد، ساعت ۱۲:۳۰، ایران - آلمان

سه‌شنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۱۴:۳۰، ایران - استرالیا

چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۳:۳۰، ایران - برزیل

پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۱۸:۳۰، ایران - اسلوونی

دوشنبه ۳۱ خرداد، ساعت ۱۵:۳۰، ایران - فرانسه

سه‌شنبه اول تیر، ساعت ۱۷:۳۰، ایران - لهستان

چهارشنبه ۲ تیر، ساعت ۱۸:۳۰، ایران - آرژانتین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =