انبار ورق گالوانیزه انبار کلاف

مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق گفت: محصولات شرکت فولاد مبارکه از کیفیت بالایی برخوردار است و ما مصرف کننده بیشتر ورق های تولیدی این شرکت هستیم؛چرا که محصولات شرکت فولاد مبارکه در مقابل محصولات خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

محمود صابری، مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق، در گفت و گو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: محصولات شرکت فولاد مبارکه در مقابل محصولات خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی افزود: گروه صنعتی تهران شرق مصرف کننده انواع محصولات شرکت فولاد مبارکه اعم از انواع ضخامت های ورق گرم و مقداری هم از ورق های سرد است؛ اما بیشتر مصرف این گروه صنعتی، ورق های ساختمانی شرکت فولاد مبارکه است که کیفیت بسیار بالایی دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید در گروه صنعتی تهران شرق ۹۰۰ هزار تن در سال است اما متاسفانه با توجه به سهمیه بندی عرضه ورق در یک سال گذشته با کمتر از ۱۰ درصد ظرفیت اسمی به فعالیت مشغول هستیم.

شایان ذکر است که در اردیبهشت ماه سال جاری، همزمان با رشد چشمگیر تولید شرکت بالاترین بازده کیفی محصولات شرکت در نواحی فولاد سازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد که منجر به کسب رکورد ۹۱% در کل شرکت و بهبود ۲% نسبت به سال قبل شد که در شرکت فولاد مبارکه رکورد محسوب می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =