• ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
  • کد خبر: 14269
فرهاد مجیدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به هواداران قول می‌دهم فصل بعد تیم بسیار خوبی ببندم و هواداران لذت ببرند.

به گزارش ایراسین، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس در دربی ۹۵ اظهار داشت: بازی سخت و حساسی داریم، هفته پیش علیرغم اینکه بازی بسیار خوبی مقابل ذوب آهن کردیم موقعیت‌های گل زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم. شرایط جدول به نوعی هست که برای ماندن در کورس قهرمانی حتماً باید برنده باشیم.

وی ادامه داد: استقلال نه اینکه بازیکنان بدی داشته باشد، اما روی تفکر مربی بسته نشده. مثلاً در یک پست چند بازیکن خوب داریم و در یک پست بازیکن خوب به اندازه کافی نداریم. منظورم این بود که تیم روی تفکرات مربی بسته بشود. به هواداران قول می‌دهم فصل بعد تیم بسیار خوبی ببندم و هواداران لذت ببرند و استقلال همان تیمی شود که انتظار می‌رود.

بعد از بازی سوم در لیگ قهرمانان آسیا تحلیل رفتیم

فرهاد مجیدی با بیان اینکه استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید برنده دربی باشیم، افزود: پیروزی در دربی تمرکز می‌خواهد و بازیکنان باید بسیار باهوش باشند و تمرکز داشته باشند چون تیم پرسپولیس بازیکنان و مربی خیلی خوبی دارد.

سرمربی استقلال تهران تصریح کرد: به دلیل اینکه لیگ قهرمانان آسیا سه روز یک بار بود بعد از بازی سوم، تیم ما تحلیل رفت. امکاناتی که تیم‌های عربی برای ریکاوری داشتند را ما نداشتیم. از دکتری که از آلمان با هزینه شخصی اش به ما اضافه شد و خیلی به ما کمک کرد تشکر می‌کنم. ایشان را از قبل نمی‌شناختم و در تیم ملی امید با او آشنا شدم و ایشان با هزینه خودشان به عربستان آمدند و ۳۰ هزار یورو دارو آوردند و تیم را نجات دادند. اما بعد از بازی سوم تحلیل رفتیم و کیفیت مان افت کرد. اما باهوش بودیم و استراتژی درستی برای صعود انتخاب کردیم.

وی با بیان اینکه بحث دفاعی تیم ما دفاع تیمی است نه شخصی، ادامه داد: من تمرکزم را گذاشتم تا ضعف دفاعی را برطرف کنیم. نمی‌خواهم تمرکز خودم و بازیکنانم بر هم بخورد، اما الان یک سری اتفاق می‌افتد که باید صحبت کرد. من سعی کردم در این روزها کمتر سکوت کنم، اما هرچه سکوت می‌کنم کاری می‌کنند که من مجبور شوم صحبت کنم. الان به من گفتند دکتر ما نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند. با ایشان در تیم ملی المپیک آشنا شدم و در آسیا هم کنار ما بود.

آقای مبین چه‌کاره هستند که برای استقلال تصمیم بگیرد؟

فرهاد مجیدی تصریح کرد: بعد از برگشت از عربستان به خاطر یکسری مسائلی که در این کشور پیش آمد و به خاطر حفظ حرمت پزشک تیم نگفتم این دکتر چه بلایی سر ما آورد، پزشک قبلی را کنار گذاشتم، حالا خانم هراتیان نمی گذارد پزشک ما روی نیمکت بنشیند. نه تیم پرسپولیس و نه آقا یحیی نیازی به این کارها ندارد که تمرکز ما را به هم بریزند.

سرمربی استقلال تهران با اشاره به اینکه در بخش رسانه می خواستند تغییراتی ایجاد کنند که وزارت ورزش و آقای مبین موافق نبوده اند، تاکید کرد: آقای مبین چه‌کاره هستند که برای استقلال و برای نیمکت آن تصمیم بگیرد؟ همین کارها شده که تیم ما دو سال با دلالی بسته می‌شود. الان می‌گویند خانم هراتیان اجازه نمی‌دهد پزشک ما روی نیمکت بنشینید. پزشکی که روی نیمکت تیم ملی امید نشسته، حالا ایفمارک مدارک او را تایید نمی‌کند. این کارها زشت است و دوره این کارها گذشته، بگذارید تیم‌ها بازی جوانمردانه انجام بدهند.

وی ادامه داد: اجازه نمی‌دهم کسی در کار استقلال دخالت کند. چطور این دکتر در تیم ملی المپیک بوده اما الان ایفمارک تایید مدارک او را تایید نمی‌کند؟ چون من پزشک ایفمارک را به دلیل کیفیت پایین تایید نکردم، حالا دارند مقاومت می‌کنند. من به هیچکس اجازه نمی‌دهم درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

آرش رضاوند محروم است و متین کریم زاده مصدوم

فرهاد مجیدی درباره بازی فردا مقابل پرسپولیس گفت: دربی را نمی‌شود پیش بینی کرد، اما چیزی که در ذهن من است این است که از سوی دو تیم بازی زیبایی انجام می‌شود و هواداران دو تیم لذت می‌برند.

سرمربی استقلال تهران در پایان با بیان اینکه بازیکن محروم و مصدوم داریم، افزود: آرش رضاوند محروم است و متین کریم زاده مصدوم. وضعیت فرشید اسماعیلی هم فردا مشخص می‌شود. با این وجود هر بازیکنی که من فردا در زمین بگذارم حتماً تلاش می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =