بیمار کرونا - کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: هنوز موردی از ابتلاء به کرونا هندی در اصفهان مشاهده نشده است و موارد ابتلاء و بستری کرونا در اصفهان با روند کاهشی و شیب کند همراه است.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: موارد ابتلاء و بستری کرونا در اصفهان با روند کاهشی و شیب کند همراه است. کماکان تعداد بستری های روزانه کرونا در اصفهان ۳۰۰ بیمار است و هنوز با  اعلام اینکه تعداد بیماران کرونا در اصفهان کم شده است، فاصله داریم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه هنوز موردی از ابتلا به کرونا هندی در اصفهان مشاهده نشده است، اعلام کرد: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۲۴۴ بیمار مشکوک به کرونا یک هزار و ۲۰۷ مورد قطعی شناسایی شد و ۲۸۳ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۳۱۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز دو هزار و ۱۰۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۳۶۷ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۲۴ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته۱۵ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =