حمیدرضا عظیمیان

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: تولید بیش از ۷ میلیون تن تختال در کارخانه اصلی و مادر فولادمبارکه و ۱۰ میلیون تن فولاد خام در گروه فولاد مبارکه برای بسیاری شاید فقط  اعدادی باشد در کنار جمع کثیر عددهایی که هر روز می شنوند اما برای اهل فن این عدد و این رکوردشکنی معنایی جز دریایی از غیرت و کوهی از عزم و اراده ندارد!

به گزارش ایراسن، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه به مناسبت عبور از تولید ۷ میلیون تن تختال در شرکت فولاد مبارکه و ۱۰ میلیون تن فولادخام در گروه فولادمبارکه پیامی شرح زیر صادر کرد:

به راستی برخی معانی را نمی توان در قالب واژه ها گنجاند و حق مطلب را نمی توان برای آن ها ادا کرد.

مردان بزرگ اتفاقات بزرگ را رقم می زنند و اکنون مردان سخت کوش فولادمبارکه دستاوردی را از آن خود کرده اند که بزرگی و قدر و قیمت آن فراتر از ظرف واژه ها و کلمات است.

فولاد مبارکه در آستانه ورود به قرن امید و در آخرین ساعات سالی که مجموعه ای از مشکلات و محدودیت ها را در خود جای داده بود یکبار دیگر تاریخ ساز شد و در کوران تحریم و کمبود مواد اولیه و انرژی مورد نیاز، در مواجهه با بادهای سهمگین هجمه ها آنچه را که لیاقتش را داشت به دست آورد و یکبار دیگر ثابت کرد که این فرزند خلف انقلاب اسلامی در عرصه صنعت و اقتصاد، ارزش آنهمه سرمایه گذاری وجوانی هایی که به پیری گرائیدند را داشته است. 

تولید بیش از ۷ میلیون تن تختال در کارخانه اصلی و مادر فولادمبارکه و ۱۰ میلیون تن فولاد خام در گروه فولاد مبارکه برای بسیاری شاید فقط  اعدادی باشد  در کنار جمع کثیر عددهایی که  هر روز می شنوند اما برای اهل فن این عدد و این رکوردشکنی معنایی جز دریایی از غیرت و کوهی از عزم و اراده ندارد!  

دستیابی به این میزان تولید، آرزوی دیرینه فعالان صنعت و پایه گذاران این شرکت در سال های دفاع مقدس و سال های اولیه احداث این مجتمع بزرگ صنعتی بود که امروز به بار نشسته و به واقعیتی انکار ناپذیر تبدیل شده است. 
شیرینی شهد این موفقیت در پایان سال حادثه ها و آغاز قرن جدید گوارای وجود همه آن هایی باد که دل در گروی استقلال و آزادی این نظام مقدس دارند.  

کارکنان گروه فولاد مبارکه چه خوش هدیه ای را به هم وطنان خود دادند و سهم خود را در تحقق شعار "جهش تولید"  تمام و کمال ادا نمودند. اینجانب در این لحظه های باشکوه؛ با غرور و افتخار برخاسته از همت همکارانم در گروه بزرگ فولاد مبارکه به همه آن هایی که در قالب یک تیم بزرگ کاری این دستاورد بزرگ را آفریدند ادای احترام می کنم و به ایشان دست مریزاد می گویم.
سال ۱۴۰۰ سال فولادمبارکه و همه اراده های فولادین است. ان شاءالله

حمیدرضا عظیمیان
مدیرعامل فولاد مبارکه
سی ام اسفند ۱۳۹۹
 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =