غرفه فولاد مبارکه در دومین روز از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود

محمود اخوان، نایب رییس هیئت مدیره شرکت صنایع بسته‌بندی امیدان در حاشیه نمایشگاه آگروفود گفت: ما حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است که از محصولات فولاد مبارکه، عمدتاً ورق قلع اندود استفاده می‌کنیم. امیدوارم که فولاد مبارکه بتواند تمام نیاز کشور به این محصول استراتژیک را تامین کند.

به گزارش خبرنگار ایراسین، محمود اخوان، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع بسته‌بندی امیدان در حاشیه نمایشگاه اگروفود در گفت‌وگو با ایراسین مطرح کرد: ما حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است که از محصولات فولاد مبارکه، عمدتاً ورق قلع اندود استفاده می‌کنیم.

وی افزود: از همان ابتدایی که تین پلیت در کارخانه فولاد مبارکه تولید شد، ما مصرف‌کننده آن بودیم. محصولی که از فولاد مبارکه خریداری کردیم از نظر کیفیت خوب است، تنها مشکل ما کمیت است که خوشبختانه با اضافه شدن شرکت توان‌آور آسیا به میزان تولید این شرکت افزوده شده است. امیدوارم که فولاد مبارکه بتواند تمام نیاز کشور به این محصول استراتژیک را فراهم کند.

اخوان تکمیل کرد: ما به عنوان شرکت قوطی سازی تأمین‌کننده محصولات کشاورزی مثل رب، کنسروجات و کمپوتجات هستیم که اگر به موقع ما نتوانیم به آن‌ها قوطی برسانیم محصولات کشاورزی فاسد می‌شوند.

خوشبختانه با مدیریت فولاد مبارکه، شرایط ما روز به روز در حال بهبود است و عملاً شعار این شرکت را محقق می‌کند. امیدواریم بتوانیم در زمینه تأمین ورق قلع اندود در کشور از واردات بی‌نیاز شویم و همه نیازمان را از طریق تولید داخل تأمین کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =