شهیر

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری اصفهان اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۲۷۷ بنگاه اقتصادی و تولیدی راکد در حوزه‌های صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری با حمایت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان منطبق بر دستورات و حمایت رئیس جمهور شهید احیا و به چرخه فعالیت بازگشتند.

به گزارش ایراسین، احسان شهیر مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری اصفهان، پنجشنبه سوم خردادماه در حاشیه سیصد و بیست و هشتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در این ستاد با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان چالش ۲۱ بنگاه اقتصادی و تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین چالش استقرار اشتغال ۴ هزار نفر با حضور مدیران کل دستگاه‌های گمرک، استاندارد، محیط زیست، امور مالیاتی و شرکت گاز مطرح، بررسی و رفع گردید.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری اصفهان اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۲۷۷ بنگاه اقتصادی و تولیدی راکد در حوزه‌های صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری با حمایت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان و منطبق بر دستورات و حمایت رئیس جمهور شهید احیا و به چرخه فعالیت بازگشتند.

شهیر ادامه داد: در نشست امروز نیز مقدمات احیا پنج بنگاه اقتصادی و تولیدی در استان فراهم شد.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه وحدت رویه مالیاتی برای بنگاه‌های استان نیز شناسایی شد که چالش برخی از سرمایه‌گذاران آینده استان را رفع خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =