بارش باران

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده برف و باران در برخی نقاط استان‌های کشور طی سه روز آینده خبر داد.

به گزارش ایراسین به نقل از سازمان هواشناسی، صادق ضیاییان اظهار کرد: در سه روز آینده در برخی نقاط استان‌های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، یزد، کرمان، شمال هرمزگان، استان‌های ساحلی خزر و کهگیلویه و بویراحمد در برخی ساعات بارش پراکنده برف و باران و در استان‌های جنوبی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه یکشنبه نیز در استان‌های خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان بارش پیش‌بینی می‌شود، افزود: شنبه در کرمان و یکشنبه در کرمان و خراسان جنوبی بارش تشدید می‌شود.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، جمعه و شنبه کاهش دما و وزش باد شدید در شرق کشور رخ می دهد و طی این دو روز خلیج فارس نیز مواج است.

ضیاییان اظهار کرد: طی پنج روز آینده در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده‌های جوی را خواهیم داشت.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۱۸ آذر) صاف تا کمی ابری، همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتی‌گراد و روز شنبه ( ۱۹ آذر) کمی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان گفت: طی امروز و فردا (۱۷ و ۱۸ آذر) بندرعباس با دمای ۲۹ و ۲۸ درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان کشور است. همچنین طی امروز (۱۷ آذر) شهر کرد با دمای ۵- درجه سانتی‌گراد و فردا (۱۸ آذر) شهرکرد و زنجان با دمای ۴- درجه سانتی‌گراد سردترین مراکز استان ها هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =