محرم نویدکیا

سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان گفت: فکر نمی‌کنم هیچ تیمی در اراک اینقدر موقعیت داشته و فشار به آلومینیوم آورده باشد.

به گزارش ایراسین،‌محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان پس از شکست مقابل آلومینیوم اراک و حذف از گردونه مسابقات جام حذفی ایران اظهار کرد: در همان ابتدای بازی و در بهترین زمان به گل رسیدیم و تا دقیقه ۲۵ خوب کار کردیم اما بعد عقب نشستیم. در یک صحنه‌ای که خطا هم نبود حریف به گل رسید. از دقیقه ۳۰ به بعد یک بازی معمولی داشتیم اما هر چه رو به جلو رفتیم بچه‌ها بهتر بازی کردند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم و وقت‌های اضافه بازیکنانم خوب کار کردند و شانس‌هایی برای رسیدن به گل داشتیم اما باورکردنی نیست که نتوانستیم استفاده کنیم. با ضربات پنالتی نمی‌توان تیم‌ها را مقایسه کرد. به آلومینیوم هم بابت صعود به مرحله یک چهارم نهایی تبریک می‌گویم.

محرم نویدکیا در پاسخ به این سوال که همکاری شما با وجود این شکست‌ها با سپاهان تا چه زمانی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: من اینجا نیامدم با یکی دو باخت بروم، چنین چیزی نیست، موضوع اصلی این است از روزی که از فوتبال خداحافظی کردم و سرمربی شدم نه مصاحبه کردم، نه خودم را به کسی وصل کردم و نه به دست و پای کسی افتادم. با آقای ساکت چندین جلسه داشتیم و گفتند شرایط تیم خوب نیست شاید من بتوانم کمک کنم.

سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با بیان اینکه تا زمانی هستم که به تیم کمک کنم، افزود: مسئولان باشگاه تصمیم گیرنده هستند، نوع فوتبال بازیکنان ما خوب است و در لیگ برای قهرمانی رقابت سختی خواهیم داشت اما فوتبال بالا و پایین دارد. نمی‌توان انتقاد بی‌مبنا کرد و حرف‌های غیر اصولی برای توجیه زد.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم هیچ تیمی در اراک اینقدر موقعیت داشته و فشار به آلومینیوم آورده باشد. تیم من کارش را خوب انجام می‌دهد اما اینکه این موقعیت‌ها به گل تبدیل نمی‌شود برای ما هم عجیب است. تا جایی‌که بتوانم کارم را ادامه می‌دهم و مشکلی ندارم.

محرم نویدکیا در خصوص تیم رسول خطیبی گفت: آلومینیوم تیم خوبی است و بحثی وجود ندارد اما هر سرمربی خودش می‌داند چه نقاط ضعف‌ و قوتی وجود دارد. اگر مربی این تیم در نیم فصل بتواند شرایط را مهیا کند آلومینیوم می‌تواند رقیب سرسختی باشد. من آلومینیوم را دوست دارم و بازی آن‌ها جذاب است اما واقعیت این است آنها در ۱۵ بازی ۵ برد آوردند و شاید این کمی آن‌ها را اذیت کند. اگر بردهای بیشتری بیاورند می‌توانند در آینده رقیب سختی برای همه تیم‌ها باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =