منصور شیشه فروش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برق و مخابرات دو روستا در خوانسار و فریدونشهر قطع است. همچنین جاده‌های ۹ روستا در شهرستان فریدونشهر مسدود است که عوامل راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین با اشاره به بارش‌های اخیر در استان اصفهان اظهار کرد: سمیرم، فریدونشهر، چادگان، بوئین میاندشت، خوانسار و گلپایگان بیشترین سهم بارش‌ها را داشتند. جاده‌های ۹ روستا در پشتکوه فریدونشهر نیز مسدود است که عوامل راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.

وی با اشاره به اینکه عوامل راهداری در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان مستقر هستند، گفت: اکیپ‌های امداد و نجات در مناطق درگیر با بارش برف در حال خدمت‌رسانی هستند. برق و مخابرات دو روستا در فریدونشهر و بوئین‌میاندشت نیز کماکان قطع است که به زودی رفع می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه امروز هوای اصفهان پاک است، گفت: سمیرم با ۶.۴ میلیمتر بیشترین بارش را در شبانه‌روز گذشته داشته است و با توجه به فعالیت سامانه سرد و بارشی از فردا توصیه می‌شود در راستای مصرف بهینه انرژی در بخش خانگی اقدام شود چرا که در شرایط موجود مصرف کمتر انرژی می‌تواند ضرر کمتری به بخش‌های دیگر وارد کند.

وی علاوه بر توصیه به مصرف بهینه انرژی به ویژه در روزهای اخیر، بیان کرد: ار روز سه‌شنبه توده هوای سرد وارد استان اصفهان می‌شود و محدودیت انرژی در بخش صنعت اعمال می‌شود. تاکنون از ۵۰ اداره بازدید به عمل آمده و به ۱۰ اداره اخطار داده شده است تا دمای رفاه را رعایت کنند. تمام ادارات نیز موظف هستند مصرف انرژی را نسبت به سال گذشته ۱۰ الی ۲۰ درصد کاهش دهند.

شیشه‌فروش با اشاره به استقرار نیروهای راهداری در ۴۶ راهدارخانه استان اصفهان، گفت: عوامل راهداری و پلیس در مناطق برف‌خیز و گردنه‌ها مستقر هستند و توصیه می‌شود شهروندان در هنگام تردد وضعیت راه‌ها را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۲۲ نفر در اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن جان باختند، خاطرنشان کرد: در اواخر هفته با توجه به کاهش دما، توصیه می‌شود از وسائل گرمایشی ایمن استفاده شود چراکه تاکنون ۳۰۰ حادثه ناشی از استفاده از وسایل غیراستاندارد گازسوز در استان اصفهان گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =