محرم نویدکیا

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با اعلام اینکه در حال حاضر نیازی به بازیکن جدید ندارند، گفت: دو بازی کاملاً حساس و پیچیده برای هر دو تیم در پیش است و ما تا بازی بعد در اراک می مانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعلام کرد، تیمش در حال حاضر نیازی به بازیکن جدید ندارد.

به گزارش فوتبالی، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با آلومینیوم اراک اظهار داشت: پس از سه هفته خیلی بدی که داشتیم، در دو هفته اخیر بازی‌های خیلی خوبی انجام دادیم. این هفته بازیکنان مثل گذشته تمرینات خوبی انجام دادند و سعی می‌کنیم فردا بازی خوبی ارائه کنیم و هواداران دو تیم قطعاً از بازی فردا لذت خواهند برد.

وی ادامه داد: این بازی پایانی نیم‌فصل ماست که قطعاً برای هر دو تیم اهمیت دارد، اما برای ما مهمتر است، چون اگر دل‌مان می‌خواهد در بین تیم‌های بالای جدول بمانیم، باید امتیاز خوبی بگیریم. نباید فاصله ما با تیم‌های دیگر جدول زیاد شود، به همین دلیل قطعاً برای ما بازی سخت‌تری است. از طرف دیگر بازی خارج از خانه است که مزید بر علت خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: فردا تیم‌های سوم و چهارم جدول با هم بازی می‌کنند. این فصل آلومینیوم لیگ را با نوع فوتبال خود و امتیازهایی که کسب کرده، شوکه کرده است. نتایج آلومینیوم خوب بوده و باید قبول کنیم، خطیبی تیم خوبی دارد و قطعاً فردا ما بازی خیلی سختی داریم و شاید حساس‌ترین بازی هفته باشد.

نویدکیا در واکنش به این مسئله که تیمش دو هفته پیاپی باید با آلومینیوم در اراک بازی کند که این هفته بازی لیگ است و بازی هفته آینده در جام حذفی و چطور می‌خواهد این دو بازی را مدیریت کند،‌ گفت: قطعاً بازی‌های خیلی سختی خواهند بود. هم فردا و هم چهار روز آینده، بازی‌های سختی داریم. در این بازی‌ها باید تمرکز خوبی از خودمان ارائه کنیم. بازی فردا قطعاً روی بازی ما در جام حذفی تأثیرگذار خواهد بود. جام حذفی هم شوخی‌بردار نیست و اشتباه یعنی حذف و این نشان می‌دهد دو بازی کاملاً حساس و پیچیده برای هر دو تیم پیش روست. امیدوارم بازی‌های خوبی شود که همه از آن لذت ببرند.

وی درباره اینکه نفرات خط حمله تیمش در بازی‌های قبلی گلزنی کردند و آیا در نیم‌فصل به دنبال تقویت تیمش خواهد بود یا نه، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم و فعلاً شرایط‌مان خوب است. از نظر موقعیت‌سازی هم خوب کار می‌کنیم، اما این دو سه بازی هم باید بگذرد و ببینیم آیا نیاز است کسی از بازیکنان ما جدا شود و آن زمان تصمیم می‌گیریم کسی به تیم ما اضافه شود یا نه. در حال حاضر نیازی به اضافه شدن بازیکنی به تیم‌مان نیست، مگر اینکه با کادر فنی صحبت کنیم و به نتیجه برسیم که بازیکنی می‌خواهد جدا شود و ما هم تصمیم بگیریم نفر دیگری اضافه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت مصدومان تیمش برای دیدار با آلومینیوم، گفت: فقط یاسین سلمانی مصدوم است، اما مهدی‌زاده و رضا میرزایی خود را به تمرینات رسانده‌اند و شرایط‌شان خوب است. مهدی‌زاده خیلی بهتر است و میرزایی هم یکی دو جلسه است با تیم تمرین می‌کند. اکنون به جز یاسین سلمانی، مصدوم دیگری نداریم.

نویدکیا درباره جدل‌های اخیر برخی اهالی فوتبال در تلویزیون و نظر او درباره این اتفاقات گفت: شاید صحبت من غیرمنطقی باشد، اما من خیلی اهل رسانه نیستم. هیچکدام از اینها را ندیدم و خیلی هم اطلاعات ندارم. بیشتر بحثم فوتبالی است و خیلی وارد این مسائل نشدم و نمی‌شوم. همیشه سعی می‌کنم نظر خودم را بگویم که شاید خیلی‌ها موافق یا مخالف باشند. درباره این مسائل هم چیزی ندیدم و نمی‌توانم نظر بدهم.

وی درباره اینکه آیا تیمش تا دیدار روز دوشنبه جام حذفی مقابل آلومینیوم در اراک می‌ماند، گفت: بله، چون باید با اتوبوس به اصفهان برگردیم و مجدداً به اینجا بباییم که در این زمینه یک مقدار مشکلات وجود دارد، به همین دلیل هماهنگ کردیم این چند روز را در اراک بمانیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =