مس

گروه مطالعات بین المللی مس از چشم انداز روشن تولید فلز سرخ در سال 2022 میلادی خبر داد

به گزارش خبرنگار ایراسین به نقل از وب سایت فایننشال نیوز مدیا، گروه مطالعات بین المللی مس طی ویدئو کنفرانسی که با حضور نمایندگان دولت ها و مشاوران صنعت مس کشورهای پیشرو در تولید فلز سرخ برگزار شد، از چشم انداز روشن تولید فلز سرخ در سال 2022 میلادی خبر داد. در این کنفرانس مباحث کلیدی تاثیرگذار بر بازار جهانی مس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
صنعت مس طی سال های اخیر شاهد فراز و فرودهایی بوده است. تحلیلگران به این نتیجه رسیدند پس از اینکه تولید معادن مس جهان سه سال بدون تغییر ماند، پیش بینی می شود در مجموع، تولید سال 2021 میلادی شاهد رشد 2.1 درصدی باشد. همچنین انتظار می رود میزان تولید جهانی فلز سرخ در سال 2022 میلادی 3.9 درصد افزایش یافته و در برخی از کشورها به ویژه پرو به میزان پیش از همه گیری ویروس کرونا بازگردد.

گروه مطالعات بین المللی مس گزارش داد: اغلب پروژه های تولید کنسانتره مس در حال تولید هستند و منجر به رشد تولید این محصول خواهد شد.
قرنطینه ناشی از همه گیری ویروس کرونا در سال 2020 میلادی کاهش موقتی مصرف مس تصفیه شده را به دنبال داشت. اما انتظار می رود مصرف مس تصفیه شده در سال 2021 بدون تغییر نسبت به سال گذشته ثبت شود. در حالی که پیش بینی می شود در سال 2022 میلادی شاهد رشد 2.4 درصدی خواهد بود.

منبع: ایمیدرو

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =