• ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  • کد خبر: 17546
  • readingTime: ۱ دقیقه
مجید رحیمی زاده

سرمربی تیم هندبال فولادمبارکه سپاهان گفت: در نیمه دوم با صحبت هایی که با بازیکنان انجام دادیم، توانستیم بازی را در اختیار بگیریم.

به گزارش ایراسین، در ادامه سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور روز یکشنبه ۲۴ مردادماه ۱۴۰۰ تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در سالن خانه هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تهران توانست با نتیجه ۳۲ بر ۲۵ نفت و گاز گچساران را شکست دهد.

مجید رحیمی زاده سرمربی تیم هندبال فولادمبارکه سپاهان پیرامون این بازی اظهار داشت: به تیم نفت و گاز گچساران تبریک می گویم چراکه علی رغم فرصت کمی که در اختیار داشتند اما توانسته اند تیم خوبی را روانه لیگ برتر ایران کند.  

وی ادامه داد: مسلما در بازی های اول در لیگ برتر، یک سری مشکلات وجود دارد، نفت و گاز گچساران در نیمه اول بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت اما در نیمه دوم با صحبت هایی که با بازیکنان انجام دادیم، توانستیم بازی را در اختیار بگیریم و از فرصت های به دست آمده نهایت بهره را بردیم و توانستیم پیروز میدان شویم.

مجید رحیمی زاده: از فرصت های به دست آمده نهایت بهره را بردیم

اصغر نوروزی نژاد سرمربی تیم نفت و گاز گچساران نیز پس از قبول شکست برابر فولادمبارکه سپاهان گفت: این پیروزی را به تیم خوب فولاد مبارکه سپاهان و کادرفنی این تیم تبریک می گویم.

وی افزود: تیم ما تقریبا ۲۰ روز است که آماده مسابقات شده اما با این حال در نیمه اول بازی خوبی را ارائه دادیم اما در نیمه دوم بخاطر کم تجربگی بازی را واگذار کردیم. 

مجید رحیمی زاده: از فرصت های به دست آمده نهایت بهره را بردیم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =