فولاد خوزستان

شرکت فولاد خوزستان در ۱۱ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ توانسته است نیازهای داخلی را در زمینه تامین شمش فولادی و تختال برآورده کند.

به گزارش ایراسین و به نقل از چیلان، در ۱۱ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ حدود ۶ میلیون و ۵۴۷ هزار تن شمش فولادی در رینگ داخلی بورس کالا معامله شده است که فولاد خوزستان با معامله حدود ۱ میلیون و ۲۵۷ هزار تن شمش بالاترین سهم را از میان کل فولادسازان کشور به خود اختصاص داده است.

سهم فولاد خوزستان از کل معاملات شمش فولادی ۱۹.۲ درصد بوده است. بعد از فولاد خوزستان شرکت‌های چادرملو و فولاد کاوه جنوب کیش به ترتیب با سهم‌های ۱۴.۲ و ۱۰.۷ درصدی از کل معاملات شمش، در جایگاه دوم و سوم تأمین نیازهای بازار داخلی قرار داشته‌اند.

شرکت فولاد خوزستان همچنین در ۱۱ ماهه نخست سال جاری در کل حدود ۱ میلیون و ۸۴۲ هزار تن تختال در رینگ داخلی بورس کالا معامله شده است که ۷۵۹ هزار تن آن توسط فولاد خوزستان تأمین شده است. در واقع فولاد خوزستان از ابتدای فروردین تا پایان بهمن‌ماه سال جاری، سهم ۴۱.۲ درصدی از کل معاملات تختال در بازار داخلی را به خود اختصاص داده است.

پس از فولاد خوزستان، شرکت‌های فولاد هرمزگان و فولاد مبارکه به ترتیب با سهم‌های ۳۲.۲ و ۲۴.۴ درصدی از حجم معاملات تختال، جایگاه دوم و سوم تامین نیازهای بازار به این محصول را به خود اختصاص داده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =