استانداری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: بیش از ۵۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد تومان در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه، در شهرستان نائین افتتاح شد.

به گزارش ایراسین، مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، سه‌شنبه بیست و چهارم بهمن ماه در جریان سفر به شهرستان نائین، گفت: امیدواریم افتتاح این مجموعه پروژه‌ها نقش مؤثری در خدمت رسانی به مردم این شهرستان داشته باشد.

وی ادامه داد: از جمله پروژه‌های افتتاح شده در این سفر می‌توان به بهره‌برداری از پروژه آسفالت معابر روستای چوپانان، افتتاح اقامتگاه خورشید و بهره برداری از آسفالت معابر شهر انارک اشاره کرد.

زینلیان عنوان کرد: همچنین در شهر نائین، سالن تطهیر بهشت کبری، محوطه سازی آسیاب تاریخی ریگاره محمدیه، خانه کودک و نوجوان رؤیای سبز یگانه و اقامتگاه بوم گردی بام، افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: همچنین مدرسه برکت و شرکت مدرن صنعت نائین (اولین تولید کننده بکس بادی در شهرک صنعتی نائین) نیز در جریان این سفر افتتاح شد.

اشتغالزایی برای ۲۷۵ نفر با افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان نائین

محمد کریمی فرماندار شهرستان نائین نیز اظهار کرد: هم‌زمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۵۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید که در حوزه جذب نیرو، زمینه اشتغال ۲۷۵ نفر در شهرستان را فراهم نموده است.

فرماندار شهرستان نائین خاطرنشان کرد: از میان پروژه‌های آماده افتتاح، ۳۷ پروژه دولتی با اعتبار ۳۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و ۱۳پ روژه بخش خصوصی و خیرین با اعتبار ۷۰۴ میلیارد و ۴۰۰

میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین از میزان اعتبارات بخش خصوصی مبلغ ۵,۳۸۶,۰۰۰ یورو از محل اعتبارات ارزی تأمین گردیده است.

وی افزود: بیش از ۳۹۸ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، مذهبی، هنری و ورزشی در دهه فجر برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان نائین ادامه داد: پروژه‌های مورد بهره‌برداری در بخش‌های زیرساخت، راه، انرژی، ارتباطات، دانش‌بنیان، خدمات، صنایع، کشاورزی و آموزشی ازجمله احداث و بهسازی شبکه برق

سنگ‌فرش معابر شهری و روستایی، تجهیز و توسعه شبکه مخابرات، زیرسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی و محورهای مواصلاتی است.

کریمی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال، باید در راستای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای ۴۵ ساله انقلاب اسلامی

ازهمه ظرفیت‌ها استفاده و برای رفع مشکلات و امیدآفرینی در جامعه تلاش کنیم تا بتوانیم زمینه مشارکت بیشتر مردم در انتخابات را فراهم آوریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =