• ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰
  • کد خبر: 27998
  • readingTime: ۲ دقیقه
خوزه مورایس

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری قبل از بازی با نساجی مازندران گفت: نمیتوانم راجع به عملکرد فردا صحبت کنم اما نساجی تیم خوب و قابل احترامی است و ما تلاش خود را می‌کنیم و نمی‌توانیم نتیجه فردا با پیش بینی کنیم.

به گزارش خبرنگار ایراسین خوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، در نشست خبری پیش از بازی فولاد مبارکه سپاهان و نساجی مازندران ضمن تشکر از حضور خبرنگاران اظهار کرد: راجع به لیگ هنوز اطلاع زیادی ندارم و این دومین بازی لیگ است که در برابر نساجی است و این تیم برای ما قابل احترام است.

وی در خصوص انتظار هواداران نسبت به تیم گفت: وقتی مردم انتظارات زیادی دارند هیچ وقت خوشحال نیستند و همیشه به دنبال این هستند که به مراحل بالا تر برسند و این برای ما سخت است و همیشه باید تلاش کنیم که به درجات بالاتر برسیم‌.

سرمربی تیم سپاهان افزود: حس و حال هواداران را می‌دانم و آرزو دارم همه هواداران و بازیکنان فوتبال همیشه در همه جای جهان شاد باشند و ما باید همیشه فرد جدید تری از خود بسازیم.

مورایس در خصوص بازی مقابل نساجی مازندران، قهرمان جام حذفی گذشته گفت: نمیتوانم راجع به عملکرد فردا صحبت کنم اما نساجی تیم خوب و قابل احترامی است و ما تلاش خود را میکنیم و نمی‌توانیم نتیجه فردا با پیش بینی کنیم.

وی بیان کرد: ما باید با خودمان رقابت کنیم و هر روز بهتر شویم چون میخواهیم که هرروز بهتر شویم و قهرمانی الان مشخص نیست اما آنچه مشخص است بهتر کردن فرداهاست.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان در خصوص بازیکنان جوان گفت: این بازیکنان همیشه انرژی دارند و من از این انرژی لذت میبرم و هرروز از این بازیکنان استفاده می‌کنم. استفاده از جوانان چالش است چرا که باید به کیفیت لازم برسد تا استفا نکنیم

مورایس گفت: بازیکنان ما با فرایند تعریف شده پیش می‌روند و ما هر روز از آنان استفاده می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا بتوانند برای تیم افتخار کسب کنند.

وی بیان کرد: شایان ذکر است که ما بازیکنان خوبی مانند ارشیا سرشو، احمد رضا موسوی و محمد جواد حسینی نژاد داریم و امیدوارم که بتوانیم در آینده از آن‌ها استفاده کنیم.

مورایس در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه تصریح کرد: من در ایرانم و باید به قوانین این کشور احترام گذاشت اما می‌توان گفت حضور هواداران هیجان انگیز است و ما می‌خواهیم مردم را خوشحال کنیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

سرمربی سپاهان گفت: من با تجربیات خودم آمده‌ام تا این تیم را هدایت کنم پس به این تیم باور دارم، نه تنها اینجا که در هرجای دیگر از تجربه‌ام استفاده می‌کنم.

مورایس گفت: ایران کشوری فوق العاده و بزرگ است و شور و علاقه به فوتبال در ایران به زیاد است و با این وجود تیم‌های ایرانی می‌توانند رقابت خوبی داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =