• ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹
  • کد خبر: 50257
  • readingTime: ۱ دقیقه
وام عید

متقاضیان دریافت تسهیلات اعتباری ۲۰ میلیون تومانی می‌توانند با مراجعه به سایت عید تا عید درخواست دریافت تسهیلات را ثبت کنند.

به گزارش ایراسین به نقل از ای بنا، علی محمودیان درباره اعطای تسهیلات اعتباری برای خرید شب عید، اظهار داشت: اعطای تسهیلات اعتباری برای خرید شب عید از مدتی پیش آغاز شده است، اما این طرح در سال آینده نیز ادامه دار خواهد بود تا به مرور زمان درصد بیشتری از جامعه بتوانند از تسهیلات اعتباری بهره‌مند شوند.

معاون اتاق اصناف ایران اظهار داشت: طرح اعطای تسهیلات اعتباری عید تا عید با شعار «زمستان خرید کنید و بهار پرداخت کنید»، به تازگی آغاز شده است و تاکنون جامعه آماری بزرگی برای اعطای تسهیلات توسط بانک‌ها اعتبارسنجی نشده‌اند، اما اجرای این طرح براساس سیاست مشترک دولت و وزارت اقتصاد در حال توسعه است تا حتی بعد از ایام نوروز مردم بتوانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

محمودیان اظهار داشت: متقاضیان استفاده از تسهیلات اعتباری عید تا عید می‌توانند با مراجعه به سایت https://eidtaeid.ir درخواست خود را ثبت کنند و در صورتی که این افراد در پرداخت وام‌های دریافتی قبلی خود از بانک‌ها خوش حساب بوده‌اند و بانک مرکزی خوش حسابی آن‌ها را تأیید کند، مشمول دریافت این تسهیلات اعتباری می‌شوند و برای دریافت این تسهیلات نیازی به ضامن، چک و … نیست.

وی افزود: براساس تفاهمنامه مشترک بین بانک‌های تجارت و مهر ایرانیان با اتاق اصناف ایران، مقرر شد به هر فرد متقاضی بعد از اعتبارسنجی، مبلغ ۲۰ میلیون تومان تسهیلات اعتباری بدون سود اعطا شود. وی گفت: این تسهیلات اکنون به متقاضیان واجد شرایط پرداخت و در اردیبهشت ماه توسط بانک از گیرنده تسهیلات دریافت می‌شود، البته به مرور بانک‌های دیگری از جمله رسالت به این طرح افزوده می‌شوند.

محمودیان بیان داشت: با توجه به اینکه این طرح در حال توسعه است در آینده نیز با در نظر گرفتن شرایطی، اعطای تسهیلات ۱۵۰ میلیون تومانی نیز توسط بانک‌ها به متقاضیان، دنبال می‌شود.

وی بیان داشت: متقاضی می‌تواند با مراجعه به سایت مذکور تقاضای خود را ثبت و در صورتی که تأیید اعتبار شد، در همان لحظه تسهیلات به حساب فرد واریز می‌شود.

معاون اتاق اصناف ایران بیان داشت: اعتبارسنجی توسط بانک مرکزی دریافت می‌شود و لذا مشتری در صورت تأیید صلاحیت آنلاین اعتبار را دریافت و به صورت آنلاین می‌تواند تسهیلات اعتباری را خرج کند.

محمودیان افزود: دریافت کنندگان تسهیلات اعتباری می‌توانند با مراجعه به تمام واحدهای صنفی که در سایت (عید تا عید) مشارکت کرده‌اند خرید کنند و تسهیلات دریافتی اعتباری را خرج کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =