زغالسنگ طبس

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس گفت: زغال سنگ پروده طبس برای چهارمین دوره متوالی موفق به کسب گواهینامه های ایزو "مدیریت کیفیت"، "محیط زیست" و "ایمنی و بهداشت شغلی" شد و گواهینامه ایزو "مدیریت ریسک" را نیز برای نخستین بار کسب کرد.

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی زغال سنگ پروده طبس، رمضان کریتی ثانی با اعلام این خبر افزود: فرایند ممیزی جهت تمدید اعتبار گواهینامه استانداردهای ایزوی جاری شرکت زغال سنگ پروده طبس در حوزه های مدیریتی، عملیاتی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست، توسط ممیزان شرکت IMQ ایتالیا به انجام رسید.

وی افزود: در این دوره ممیزی همچنین فرایند مدیریت ریسک شرکت نیز در دو نوبت مورد بررسی و ارزیابی کارشناسی قرار گرفت. در پایان این ارزیابی سه روزه و با توجه به مقبولیت بررسی انجام شده توسط ممیزان IMQ، اعتبار گواهینامه های ایزوی شرکت زغال سنگ پروده طبس در حوزه های ISO9001:2015 مدیریت کیفیت، ISO14001:2015 محیط زیست و ISO45001:2018 ایمنی، بهداشت و محیط زیست برای چهارمین دوره متوالی تمدید و گواهینامه ISO31000:2018 مدیریت ریسک نیز برای اولین بار به این شرکت اعطا شد.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس ضمن تبریک این موفقیت به خانواده بزرگ زغال سنگ طبس و تقدیر از کلیه ارکان شرکت و تمامی همکارانی که در جهت پیاده سازی، حفظ و توسعه سیستم های مدیریتی همکاری داشته اند، افزود: ارتقاء شاخصه های مدیریتی، عملیاتی و ایمنی در همه زمینه های فعالیت و حرکت مستمر به سمت بهبود و تعالی سازمان بخصوص در زمینه استانداردهای ایزوی کسب شده، از اهداف اساسی این شرکت است تا از این طریق، خدمات مورد تقاضای ذینفعان را با بهترین کیفیت ممکن ارائه کند.
 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =