استخدام

ذوب آهن اصفهان در روز یک شنبه هشتم تیرماه شرایط استخدام نیروهای جدید در شرکت را اعلام کرد.

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به استناد مصوبه هیأت مدیره خود در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در مشاغل کارشناسی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر که دارای شرایط اختصاصی تعیین شده در این اطلاعیه می باشند را از طریق مصاحبه تخصصی، کانونهای ارزیابی شایستگی، معاینات طب صنعتی( جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش ، به صورت قراردادی، طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید :

شرایط عمومی داوطلبان :

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
 2. تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
 3. نداشتن سابقه اعتیاد، محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
 4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم( جهت داوطلبان مرد).
 5. داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روانشناختی جهت انجام فعالیت شغلی بر اساس تأیید مرکز بهداشت حرفه ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان.

شرایط اختصاصی داوطلبان:

1- دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی شامل: مهندسی مواد و متالوژی – مهندسی مکانیک – مهندسی برق– مهندسی عمران و معماری- مهندسی صنایع – مهندسی شیمی - مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و یا مجموعه رشته های مدیریت و اقتصاد شامل: اقتصاد - مدیریت دولتی - مدیریت بازرگانی- مدیریت مالی- مدیریت بیمه – بهداشت حرفه ای و محیط زیست و گرایشهای مختلف حقوق.

2- فارغ التحصیل یکی از 15 دانشگاه برتر دولتی با تحصیل به صورت روزانه و تمام وقت .

لیست دانشگاه های برتر دولتی از سایت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام «ur.isc.gov.ir » بر اساس فهرست آخرین رتبه بندی دانشگاهها و مؤسسات پژوهشی ایران استخراج می گردد . (فایل پیوست)

3- دارا بودن حداقل معدل 17 در کلیه رشته های اعلام نیاز شده.

4- تسلط کامل به زبان انگلیسی و یا یکی از زبانهای خارجی متناسب یا نیاز شرکت.

( مصاحبه تخصصی از داوطلبان به زبان خارجی اعلام شده، انجام خواهد گرفت.)

 5- داوطلبانی که دارای کلیه شرایط عمومی و اختصاصی فوق باشند، در صورت دارا بودن حداقل یکی از ویژگی‌های زیر ، مجاز به ثبت نام بر اساس مفاد این اطلاعیه می باشند:

الف_ برگزیدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد (به ازای هر50  نفر پذیرفته شده در هر رشته حداکثر 3  نفر به ترتیب امتیازات علمی).

ب_ برگزیدگان المپیادهای علمی و تخصصی رسمی کشور .

ج_ مخترعین و مکتشفین که اختراع و اکتشافات آنان در مراجع ذیربط به ثبت رسیده است و برگزیدگان رتبه‌های اول تا سوم جشنواره خوارزمی (رتبه کشوری) مشروط به ارتباط با رشته تحصیلی و تخصص مورد نیاز شرکت .

د_ رتبه‌های اول دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاترکه از طریق کنکور سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش گردیده‌اند (با ورودی مشترک) و رتبه‌های اول فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر خارج از کشور (با تشخیص وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری) .

ذ _ فارغ التحصیلانی که در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها، برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، دارای رتبه‌های زیر می‌باشند:

1-   رتبه‌های کل زیر 500 ، برای رشته ریاضی فیزیک.

2-   رتبه‌های کل زیر 250 ،‌ برای رشته علوم تجربی.

3-   رتبه‌های کل زیر 100 ،‌ برای رشته علوم انسانی.

هـ –  فارغ التحصیلانی که درآزمون استخدام ادواری سازمان سنجش آموزش کشور، دارای رتبه‌های زیر می‌باشند :

1- هرکدام از گروه‌های فنی، مهندسی با رتبه کمتر از 200 .

2- هر کدام از گروه‌های اداری و مالی با رتبه کمتر از 20 .

 • شرایط قید شده فوق صرفاً با ارائه گواهی معتبر از مرکز ذیربط محرز می گردد و پس از استعلام توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی، در صورت تأیید، قابل استناد خواهد بود.

      مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

 تصویر مدارک زیر در قالب فایل jpg    با کیفیت خوانا به ترتیب قید شده.

 • تمام صفحات شناسنامه (ترجیحا  600 x 800)
 • کارت ملی (ترجیحا  600 x 800)
 • عکس سه در چهار (ترجیحا 400 x 600)
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ترجیحا  600 x 800)
 • اصل مدرک کارشناسی و یا بالاتر در رشته اعلام نیاز شده (در صورت عدم درج معدل در دانشنامه،‌ ارائه مدرک معتبر دال بر تأیید معدل الزامی است (ترجیحا 800 x 1200) ) .
 • گواهی معتبر از دستگاه متبوع مبنی بر داشتن یکی از شرایط اختصاصی قید شده در بند 5 شرایط اختصاصی اطلاعیه  (ترجیحا 800 x 1200)
 • رزومه کاری مطابق با استانداردهای تعیین شده در قالب فایل  pdf  با کیفیت خوانا .
 • تکمیل فرم اطلاعات فردی در قالب فایل اکسل شامل مشخصات فردی، نظام وظیفه و وضعیت جسمی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، سوابق حرفه ای، سوابق علمی، مشخصات معرف و سوابق آشنایی با زبان های خارجی. (فایل اکسل ذیل اطلاعیه ، دانلود و با دقت تکمیل و به نشانی اعلام شده ارسال گردد.)

نحوه ارسال مدارک: داوطلبان دارای شرایط، می توانند جهت ثبت نام از طریق ارسال پست الکترونیک به نشانی  elite@esfahansteel.ir   ، نسبت به ارسال مدارک فوق اقدام نمایند. متذکر می گردد به مدارکی که خارج از فرمت اعلام شده و یا به صورت ناقص ارسال شده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =