حمید رضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید ضمن اعلام آمادگی در خصوص تحقق منویات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال جاری، تحقق شعار جهش تولید در فولاد مبارکه را با اجرای نورد گرم 2 میسر دانست.

به گزارش ایراسین، در این پیام که از سوی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه و به امضای حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه رسیده آمده است:

خدا را شاکریم که گروه فولادمبارکه اصفهان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده ورق های تخت خاورمیانه و منطقه MENA ، با وجود تمام سختی ها و تحریم ها، سال گذشته را توانست به همت و تلاش تک تک کارکنان خود با گام های استوار پشت سرنهاده و سال جدید را نیز با قوت هرچه تمام تر در راستای منویات مقام معظم رهبری با ثبت رکوردهای تولید آغاز نماید.
در سال گذشته گروه فولادمبارکه در تولید، فروش و سودآوری، همراستا با شعار سال ۹۸ و « رونق تولید » اقدام های موثری را انجام داد که ماحصل آن دست یابی به تولید ۶ میلیون و ۴۵۳ هزارتن کلاف گرم و فروش ۷ میلیون و ۵۸۰ هزار تن محصول به ارزش ۳۹۱ هزار میلیارد ریال گردید که این نتایج ارزشمند در سایه کوشش و سعی وافر همه کارکنان این مجتمع عظیم و در سایه همدلی و همراهی یکدیگر رقم خورد.
در سال جاری نیز مصمم هستیم تا با انجام تکمیل طرح شهید خرازی(نورد گرم ۲ ) در شرکت فولادمبارکه، توسعه فولادهرمزگان، بهره برداری از فولادسنگان و فولادسفید دشت، ظرفیت های جدیدی را به توان تولیدی کشور اضافه نماییم تا علاوه بر تامین نیاز بازار داخل ، معضلات صنایع پایین دست مرتفع گردد.
فولادمبارکه همراه با نهضت ساخت داخل و بومی سازی قطعات و تجهیزات استراتژیک، توانسته نوید بخش « رنسانس بومی سازی » ایران اسلامی باشد. اقدامی که به یقین تقویت بنیه اقتصادی کشور و قطع وابستگی را به همراه دارد.


در بخش دیگری از این پیام آمده است: اگرچه شرکت فولادمبارکه به صورت مستقیم تحت فشار تحریم های ظالمانه آمریکا قرارگرفته است، اما تمامی سختی های پیش رو با هدف عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اراده آهنین رزمندگان خط مقدم جبهه صنعت از بین خواهد رفت. آنچه که تاکنون با برنامه ریزی، تلاش و کوشش تمام مردان فولادی رقم خورده نیز جز این نبوده و نیست.
تکمیل زنجیره فولاد، بومی سازی، افزایش کمی و کیفی تولید، بالابردن بهره وری ، توسعه پایدار و توجه به سودآوری مستمر، رویکرد گروه فولادمبارکه در سال 99 ، همگام با فرمایشات مقام معظم رهبری است که عزم و اراده تمامی کارکنان این مجتمع صنعتی نیز بر این رویکرد اهتمام ویژه دارد.
مدیرعامل فولاد مبارکه در پایان اظهار داشت: ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمامی همکارانم در گروه فولادمبارکه، امیدوارم همانند سالهای گذشته بیش از پیش در راه پیشرفت، توسعه و آبادانی میهن عزیزمان قدم برداریم.

انتها/
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =