سپهر

نخستین گام در سازمان، تشکیل ستاد مقابله با کرونا در ستاد و شرکت‌های تابعه و تدارک و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نهادهای پیشرو و مسوول در مبارزه با کرونا از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی استان‌ها اجرایی شد.

محمد سپهر رئیس روابط عمومی ایمیدرو در گفتگو با ایراسین درباره تلاش های ایمیدرو در مبارزه با کرونا ضمن اشاره به تلاش های بی وفقه صنایع معدنی کشور در مبارزه با کرونا گفت: ایمیدرو آماده است تا ارز خرید تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با این ویروس را تامین کند.

سپهر با اشاره به اینکه روابط عمومی به عنوان یک وظیفه هدفمند برای ارتقای آگاهی سازمان و تشکیلات خود باید به شکل جدی وارد عمل شود، تصریح کرد: همگرایی و همکاری شرکت‌های زیر مجموعه سازمان در این رابطه نقش کلیدی دارد و این مهم در چارچوب دستگاه‌های تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) شکل و معنا پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود: مسئولیت اجتماعی دستگاه‌ها و شرکت‌های وابسته همسو در روند رو به رشد فعالیت‌های آن‌ها باید شکل بگیرد و در این ارتباط در سازمان ایمیدرو توسط ریاست سازمان، نقشه راه ترسیم و تبیین شده و در تبعیت با وزارت صنعت، معدن و تجارت به اجرا گذاشته شده است.

سپهر گفت: نخستین گام در سازمان، تشکیل ستاد مقابله با کرونا در ستاد و شرکت‌های تابعه و تدارک و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نهادهای پیشرو و مسوول در مبارزه با کرونا از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز بهداشتی استان‌ها اجرایی شد.

وی گفت: همزمان با تداوم خطوط تولید واحدها، راه‌اندازی خطوط تولید انواع ماسک و وسایل بهداشتی و پیشگیرانه و ضدعفونی مورد نیاز که در چارچوب نقش اجتماعی به مورد اجرا گذاشته شده است.

سپهر افزود: تامین و توزیع اقلام مورد نیاز در معادن وصنایع معدنی در مقابله با کرونا به عنوان یکی دیگر از نقش‌های سازماندهی شده توسط روابط عمومی است که برای شرکت‌های تابعه به مورد اجرا گذاشته شده و تداوم دارد.

رئیس روابط عمومی سازمان ایمیدرو با اشاره به برنامه های این سازمان برای مبارزه با کرونا گفت: ایمیدرو مقرر ساخت که شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی بوسیله دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها، علاوه بر استان محل فعالیت، به سایر استان‌هایی که با کمبود تجهیزات بهداشتی در این زمینه روبه‌رو شده‌اند، به ویژه استان‌های کمتر برخوردار کمک کنند.

سپهر در ادامه افزود: همراهی برخی نهادهای دولتی در چارچوب مبارزه با کرونا دستاوردهای ارزشمندی از لحاظ همپوشانی داشته و اکنون این سازمان به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تامین ارز خرید تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرده است.

وی گفت: تمامی شرکت‌های بزرگ بخش معدن وصنایع معدنی برای یاری رسانی به هموطنان به منظور شکست کرونا بسیج شده‌اند و این در واقع مرحله جدیدی از همگرایی ایمیدرو و واحدهای تابعه برای یاری رسانی به هموطنان است که آغاز شده و ادامه دارد.

سپهر در پایان گفت: لازم می‌دانیم از شرکت‌های فولاد مبارکه، تهیه و تولید مواد معدنی ایران، فولاد خوزستان، ملی صنایع مس ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت آلومینای جاجرم، منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس، مجتمع فولاد خراسان، مجتمع سرب و روی انگوران، مجتمع پتاس خور و بیابانک، و مجتمع معدنی مهدی آباد، که شبانه‌روز با تمام توان در تلاش برای کمک به مردم و شکست این ویروس هستند، تشکر کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =