پایگاه خبری ایراسین

کارگروه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در جلسه استان کرمان، مصوبه های لازم برای رفع موانع معادن این استان را صادر کرد.

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، جلسه کارگروه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، برای احیا و فعال سازی معادن کرومیت، مس، آهن و منگنز جنوب استان کرمان در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان تشکیل شد.

در این جلسه، پس از بررسی پیشنهادات و مشکلات دارندگان مجوز های معدنی در این استان، جلسات میان بهره برداران و سرمایه پذیران برگزار و در نهایت، مقرر شد مشکلات برخی از معادن اعم از اداری، سرمایه گذاری و خرید تضمینی رفع شود.

همچنین، انجام زیرساخت برای فراهم کردن برق کارخانه های صنعتی و معدنی با ارائه تسهیلات توسط صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی برای تهیه ژنراتور، از دیگر مصوبه های کارگروه فوق بود.

در جلسه مذکور، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، رئیس و معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، معاون ‌صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، مسئول سرمایه گذاری شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، نماینده طرح در استان، نماینده خانه معدن، نماینده سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، کارشناس طرح و دارندگان مجوز های معدنی حضور داشتند.

انتها/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =