آقای ترابی. محیط زیست

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، استقبال از نمایشگاه فولاد امسال را زمینه ای برای ایجاد فرصت های مذاکره و تقویت هم افزایی بین صنایع اعلام کرد.

ایرج ترابی در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایراسین که آیا یازدهمین نمایشگاه فولاد توانسته مراحل رشد و بلوغ خود را نسبت به سالهای گذشته طی کند، گفت: امسال نمایشگاه بلحاظ استقبال بسیار خوب مخاطبان و همینطور با نظرسنجی ها و ارزیابی هایی که در این چندروز بعمل آمده، متفاوت از سنوات گذشته بوده است و این استقبال، گویای این پیام است که که ما علاقمندیم در فضایی گردهم آییم و این گردهمایی، فرصتی برای مذاکره و هم افزایی است. وی تاکید کرد: با این پیام، تکلیف داریم که برنامه های نمایشگاه در سال آتی را با کیفیت بیشتری برگزار کنیم و اینجانب در مسئولیت روابط عمومی شرکت معظم فولاد مبارکه اصفهان، مکلف به برنامه ریزی دقیق تر در این زمینه، تبیین اهداف سازمانی خود در سال آینده متناسب با فضای نمایشگاهی و ارتباط بیشتر با مخاطبان هستم تا خروجی های خوبی حاصل شود و از این خروجی ها در راستای اهداف کلان سازمان استفاده کنیم.
ترابی در پاسخ به این پرسش که آیا توانسته اید از هم اکنون برای نمایشگاه بعدی رویکرد و اهداف جدیری را تعریف کنید، توضیح داد: ما از یکسو باید مطابق با رویدادهایی که در برنامه سالیانه خود داریم، برنامه ریزی کنیم. از طرفی، بخشی از برنامه های نمایشگاه بصورت روتین دنبال می شود. ولی نکته مهم مربوط به صورت مسئله هایی است که در طول یک دوره زمانی تولید می شوند و شاید بطور ویژه بتوانیم برای آنها برنامه ریزی کنیم.
 وی در مورد اینکه آیا نکات شاخصی در این نمایشگاه حاصل شده است، پاسخ داد: البته براساس ارزیابی و نظرسنجی ها، شکاف هایی وجود دارند که باید شناسایی و برای رفع آن تلاش کنیم. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =