محمود فکری

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: رقبا همیشه انگیزه مضاعفی برای بازی مقابل استقلال دارند و صدرنشینی ما هم انگیزه حریفان را دو برابر می کند.

به گزارش ایراسین، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: قبل از هر چیز از تک تک بازیکنان استقلال تشکر می کنم چون چند هفته خیلی سختی را گذرانده اند، با کمک آنها ما به صدر جدول رسیدیم. هر چند با بازی بیشتر و تفاضل گل این اتفاق رخ داده اما در نهایت در صدر جدول قرار داریم.

وی با بیان اینکه به صدر جدول رسیدن کار ما را سخت می کند، افزود: امیدوارم بازیکنانم تلاش بیشتری کنند تا صدر جدول را حفظ کنیم. با توجه به این شرایط، رقبا همیشه انگیزه مضاعفی برای بازی مقابل استقلال دارند و صدرنشینی ما هم انگیزه حریفان را دو برابر می کند.

محمود فکری درباره تیم ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم خوبی است که مربی کاربلدی دارد و مطمئنا برای گرفتن امتیاز وارد زمین می شوند ولی در مجموع امیدوارم با تلاش بیشتر بازیکنانم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره مصدومان و محرومان بازی با ذوب آهن بیان داشت: ما وارث تیمی هستیم که چند سال است نتیجه نگرفته و بار روحی و روانی سنگینی روی بازیکنان است، از طرف دیگر فشار جسمی زیادی روی تیم بوده و در این سالها بین دو فصل بازیکنان استراحت مناسبی نداشته اند. بیشتر بازیکنان مصدوم ما هم کسانی هستند که در استقلال حضور داشته اند، یعنی فشار روحی و روانی روی آنها مانده و همین باعث مصدومیت شده است.

وی ادامه داد: در اول سال هم فرصت آماده سازی و بدنسازی نداشتیم و از طرفی هر کدام از بازیکنان آسیب دیدگی های جزئی داشتند که الان خودش را نشان می دهد. این را هم بگویم این مسائل نه ربطی به کادر فنی و نه ربطی به کادر پزشکی گذشته دارد، این مسائل به بحث های روحی و روانی بازیکنان در فصول گذشته بر می گردد و باید برطرف شود. از طرفی باید به بازیکنان استراحت هایی بدهیم که  در طول فصل بتوانیم همه بازیکنان تیم را در خدمت داشته باشیم.

محمود فکری در پایان افزود: امیدوارم فردا بازی خوب و دور از  هر گونه حاشیه که بازی را تحت الشعاع قرار بدهد شاهد باشیم و هر تیمی که مستحق پیروزی باشد به آن دست پیدا کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =