• ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر: 9209
هندبال ساحلی

پنج بازیکن از استان اصفهان در اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران حضور دارند.

به گزارش ایراسین، مهدی قشقایی راد سرمربی اصفهانی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان اسامی بازیکنان دعوت شده به نهمین اردوی آماده سازی این تیم را اعلام کرد که نام پنج بازیکن از استان اصفهان به نام های محمد محمدی، حامد شمس و نیما شمس (شهرستان فلاورجان)، علی سعیدی (شهرستان خمینی شهر) و مصطفی انتشاری (شهرستان نجف آباد) در این اردو حضور دارند. سیدحسن افتخاری و امین گودرزی به عنوان مدیرفنی و پزشک دیگر اصفهانی های این اردو هستند.

نهمین مرحله از اردوی آماده سازی نوجوانان هندبال ساحلی، برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند از نهم تا چهاردهم آذرماه در شهر برازجان استان بوشهر در حال برگزاری است.

اسامی 20 بازیکن دعوت شده به شرح ذیل می باشد:

پرهام ایمانی، متین گلدان، محمد محمدی (شهرستان فلاورجان)، امیرعباس زارعی، آراد حسینی، نیما شمس(شهرستان فلاورجان)، حسین حیدریان، حامد شمس (شهرستان فلاورجان)، محمدرضا حیدریان، حمیدرضا  پورموسوی، مصطفی انتشاری شهرستان نجف آباد)، ارسلان قشقایی، محمد حسین سوزنده، پوریا جمالی، نویدصابری، علی سعیدی(شهرستان خمینی شهر)،علی حیدریان، ابوالفضل رستمی، علیرضا علی پور  و سامان جلالیان

حسن آیین جمشید به عنوان سرپرست، سیدحسن افتخاری مدیرفنی از اصفهان، مهدی قشقایی راد سرمربی اصفهانی، رضا مصباحی و حیب بردسیری به عنوان مربی، سیدشهریار حسینی به نماینده انجمن، امین گودرزی به عنوان پزشک از اصفهان و محمد جواد ذاکری به عنوان ماساژور  کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان کشورمان در این اردو می باشند.

تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان کشور خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که از ۱۳ تا ۲۰ بهمن در شهر بانکوک تایلند برگزار خواهد شد،آماده می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =