مهدی تارتار

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: تیم های فوتبال ذوب آهن و پیکان برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدند.

به گزارش ایراسین، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال با بیان این مطلب گفت: بازی فیزیکی را شاهد بودیم، تیم ما بازی را بهتر آغاز کرد و به گل رسیدیم، اما خیلی زود گل تساوی را به خاطر عدم تمرکز دریافت کردیم، در ادامه بازی را کنترل کرده و موقعیت چندانی به ذوب‌آهن ندادیم و در مجموع عدالت اجرا شد و از تلاش بازیکنانم تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه مهمترین موضوع در این بازی اجرای عدالت بود، افزود: به گروه داوری این دیدار به خاطر شجاعت و جسارتی که در برگرداندن پنالتی داشتند و حق ذوب‌آهن را تضییع نکردند تبریک و خسته نباشید می‌گویم، در جریان بازی خیلی بهم ریختم چون داور چهارم که خیلی از صحنه دور بود به داور مشورت داد اما گویا ایشان فیلم بازی را دیده بود و متوجه شده بود که آن صحنه پنالتی نبوده است. البته به شرف بازیکن خودمان حسین پورامینی که از بازیکنان سالم، پاک و صادق است درود می‌فرستم که به داور مسابقه گفته بود مدافع ذوب‌آهن با من برخوردی نداشت.

مهدی تارتار ادامه داد: اینکه پنالتی لغو شد برای ما بسیار سخت بود ولی در نهایت خوشحالیم که عدالت اجرا شد و از داور چهارم که خیلی با او بحث کردم عذرخواهی می‌کنم. در پایان بازی هم از تیم داوری تشکر و بابت اتفاقات کنار زمین عذرخواهی کردم چون ما فکر می‌کردیم آن صحنه پنالتی است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پیرامون VAR گفت: از روزی که VAR وارد فوتبال دنیا شد اصرار داشتم که این سیستم برای اجرای عدالت به فوتبال ما هم اضافه شود. خیلی سخت است که یک مربی شبانه‌روز تلاش کند و یک گروه ۴۰ نفره با تمام وجود برای موفقیت یک تیم زحمت بکشند، اما یک سوت اشتباه آرزوها و اهداف آنها را از بین ببرد. برای چندمین بار از مسئولان رده بالای کشور درخواست می‌کنم که سیستم VAR وارد فوتبال ایران شود و سخت بگیرند تا باشگاه‌ها مجبور شوند از این سیستم استفاده کنند.

وی در پایان در خصوص ادامه لیگ با پیکان اظهار داشت: به مسئولان باشگاه پیکان قول داده‌ام کار و تلاش زیاد داده ام اما قول کسب رتبه و جایگاه نداده‌ام، اما از خودمان و بازیکنان انتظار بالایی داریم. به بازیکنان هم گفته‌ام که باید فکر اینکه در انتهای جدول دست و پا بزنیم را از سرشان بیرون کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =