ژاوی هرناندز

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: مقابل تیم فولاد مبارکه سپاهان ایران بازی خوبی را انجام دادیم اما دو اشتباه باعث شد گل دریافت کنیم.

به گزارش ایراسین، ژاوی هرناندز سرمربی تیم فوتبال السد قطر پس از شکست یک بر دو مقابل تیم فولاد مبارکه سپاهان ایران در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا  گفت: در این دیدار با بازیکنان ذخیره بازی کردیم و به بازیکنان اصلی استراحت دادیم، همچنین فرصتی بود تا بازیکنان ذخیره خودشان را ثابت کنند.

وی ادامه داد: به بازیکنان و تیم السد افتخار می کنم، بازی خوبی انجام دادیم اما دو اشتباه باعث شد گل دریافت کنیم فوتبال همین است، ما جنگیدیم و شکست خوردیم، این آزمون خوبی برای بازیکنانی است که بازی نمی کنند.

ژاوی تصریح کرد: من دائما از اشتباه بخصوص اشتباه بازیکنانم نگران هستم و می ترسم، باید از اشتباهاتمان درس بگیریم چراکه تیم هایی مثل النصر، العین و سپاهان تیم های خوبی هستند، جزئیات است که تفاوت ها را رقم می زند. باید اشتباهاتمان را کنترل کنیم چراکه دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد.

سرمربی السد در پایان درباره دیدار این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس ایران گفت: تمام تیم هایی که در آسیا حضور دارند تیم های قدرتمندی هستند، امکان انتخاب حریف را نداریم، حریف بعدی را مطالعه و آنرا آنالیز می کنیم چرا که تمام تیم ها خوب بازی می کنند، از اینکه می توانیم در این رقابت ها حضور داشته باشیم هیجان زده هستیم.

گفتنی است در یکی از دیدارهای هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه چهارم، تیم سپاهان ایران موفق شد تیم السد قطر را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد. السد با این باخت در گروه خود دوم شد و باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف پرسپولیس ایران برود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =