مرحوم متین قوسی

خانواده مرحوم متین قوسی طی پیامی در فضای مجازی از سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان تشکر به عمل آوردند.

به گزارش ایراسین، پس از مرگ نابهنگام متین قوسی یکی از پدیده های فوتبال که در مسابقه ستاره ساز نامش مطرح شد، حواشی زیادی در فضای مجازی مطرح شد، در این خصوص امیر قلعه نویی سرمربی سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان هم یکی از افرادی بود که در اینستاگرام این ضایعه دردناک را به خانواده قوسی تسلیت گفت. قلعه نویی در پیام تسلیت خود هیچ اشاره ای به مسابقات لیگ برتر نکرده بود اما بعد از صحبت هایی که پدر متین  انجام داد برخی افراد در صفحات مجازی به این مربی با تجربه حمله و اهانت کردند.

در پی مسائل مطرح شده، خانواده متین قوسی پیامی را در فضای مجازی منتشر و طی آن از سرمربی طلایی پوشان تشکر به عمل آوردند. در این پیام چند جمله جالب آمده و گفته شده که پیش از مرگ متین قرار بوده او در تمرینات تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان زیر نظر قلعه نویی تست بدهد. این جملات از پیام خانواده قوسی را بخوانید: «در مورد امیرخان قلعه نویی باید عرض کنیم که با هماهنگی که با ایشان انجام شده بود، قرار بود متین برای تست خدمت آقای قلعه نویی برود و چون امیرخان در جریان بودند، خیلی زحمت کشیدند و پیام تسلیت فرستادند. در پیام ایشان هم هیچ اشاره ای به تعطیلی لیگ و فوتبال نشده بود. پس انصاف نیست به کسی که این همه زحمت برای فوتبال مملکت کشیده و افتخارات زیادی کسب کرده، به این شکل حمله شود. لطفا بیشتر از اینکه به فکر منافع خود باشید به فکر حال ما باشید. »

در این پیام همچنین عنوان شده نام افرادی که آتش موضوع را شعله ور کردند، در گفتگوی پدر متین قوسی با رسانه ها آمده و از عزیزانی که پیام تسلیت فرستادند و همدردی کردند، تشکر شده است.

انتها/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =