امیر قلعه نویی

بازی در مقابل ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال السد قطر برای ما باعث خوشحالی است.

به گزارش ایراسین، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران در آستانه دیدار با  السد قطر در دور گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با بیان این مطلب اظهار داشت: همه انتظار یک بازی خوب و تاکتیکی را از ما دارند چرا که هر دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و السد فوتبال زیبایی را ارائه می‌دهند،بازی در برابر آقای هرناندس برای ما باعث خوشحالی است، وی یک مربی با اخلاق است و به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک سرمربی تیم ملی اسپانیا خواهد شد.

وی تصریح کرد: السد قطر هم تیم خوبی است و نتایج خوبی را در سال‌های اخیر در لیگ قطر و آسیا گرفته است ولی در هر صورت ما هم سپاهان هستیم و شروع بسیار خوبی داشته‌ایم ولی با این وجود نتیجه دیدار سپاهان و العین به تاریخ پیوسته و ما باید به فکر بازی با السد باشیم.

امیر قلعه نویی پیرامون حریف فولاد مبارکه سپاهان افزود: السد در خط هجومی عملکرد خوبی دارد و قطع کردن ارتباط خط میانی و هافبک این تیم یکی از اهداف ما است چراکه اگر آن‌ها فرصت به دست آورند، ما اذیت خواهیم شد، السد نقاط ضعفی دارد که در روزهای گذشته درباره آن‌ها گفتگو کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران در خصوص سفر تیم به قطر بیان داشت: ما از ارتفاع به سطح آمده‌ایم و نیاز به زمان داشتیم تا انطباق پیدا کنیم، همچنین از آنجایی که ما بعد از این مسابقه هر سه چهار روز بازی داریم، از اینجا به عنوان کمپ استفاده کردیم، ضمن اینکه می‌دانستیم السد میزبان خوبی برای سپاهان خواهد بود.

وی پیرامون سابقه بازی در السد قطر گفت: حدود سی سال پیش که یکی از بازیکنان السد بودم و با این تیم ۲ جام را دریافت کردیم، در ابتدا برای مربی آن زمان ما و هم‌تیم‌های قطری و ایرانی سابقم آرزوی سلامتی می‌کنم.

امیر قلعه نویی افزود: قطر در طی این مدت پیشرفت زیادی داشته است، دو جام ملت‌ها و یک بازی آسیایی در این کشور برگزار شده است و قرار است جام جهانی نیز در این کشور برگزار شود و این نشان‌دهنده پیشرفت این کشور است، تغییرات قطر در این ۳۵ سال را که می‌بینم فکر می‌کنم رویا بوده است، البته من چندباری در طی این ۳۵ سال به قطر آمده‌ام. یک بار به عنوان بازیکن استقلال و یک بار به عنوان سرمربی تیم ملی که آن بازی ملی را بدون تماشاگر با نتیجه ۲ بر صفر بردیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که مرا می‌شناسند می‌دانند که من یک مربی هجومی هستم معتقدم بهترین دفاع، حمله با برنامه است ولی فوتبال جدید ۲ ساختار دارد، ساختار حمله و ساختار دفاع و ما برای هر دو ساختار برنامه‌ریزی کرده‌ایم، امیدوارم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم زیرا سپاهان تیمی بزرگ و با شخصیت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =