• ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  • کد خبر: 5012
بازی والیبال

تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از سد تیم سایپا تهران گذشت.

به گزارش ایراسین، تیم‌های شهرداری ورامین، شهداب یزد، شهرداری ارومیه، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، شهرداری گنبد و فولاد سیرجان مقابل حریفان خود در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال به پیروزی رسیدند. در سالن ۲۵ آبان مجموعه ورزشی نقش‌جهان اصفهان تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان میزبان تیم مدعی سایپا بود که این دیدار با نتیجه سه بر یک و با نتایج (۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴) به سود طلایی پوشان اصفهانی خاتمه یافت.

شاگردان محمدی راد پس از انجام ۱۶ بازی به یازدهمین برد خود دست یافتند تا در رده چهارم بایستند، سایپا نیز با این شکست از ۱۶ بازی خود صاحب ۱۲ پیروزی است و در رده دوم پس از شهرداری ورامین صدرنشین قراردارد.

بازی زیبایی را در ست نخست شاهد بودیم که حساسیت و جذابیت خاص خودش را داشت تا جایی که با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ به سود طلایی‌پوشان رقم خورد. در ست دوم سایپا با آمدن جواد معنوی‌نژاد بازیکن اصفهانی خود، توانست ورق را برگرداند و باخت خود را جبران کند تا این ست را با امتیاز ۲۵ بر ۲۱ از زمین خارج شود.

اما شاگردان محمدی‌راد طعم خوش پیروزی را از نارنجی‌پوشان گرفتند و با تاکتیک‌های مهارنشدنی  فرصت عرض اندام را از سایپا گرفتند. تدابیر و تصمیمات  درست و به موقع سرمربی سپاهان چنان اعتمادی در بازیکنانش ایجاد کرد که توانستند، ست چهارم با اختلاف امتیاز بالا و با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ به سود خود خاتمه دهند.

دیدار شهرداری ارومیه و مریوان به دلیل درگذشت فرزند خردسال حمزه زرینی، ملی پوش پیشین شهرداری ورامین با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه آغاز شد.

تیم شهرداری ورامین در حالی که در خانه ۲ ست از کاله عقب بود در نهایت ۳ بر ۲ میهمان خود را شکست داد تا همچنان در صدر باقی بماند.

نتایج دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر مردان به شرح زیر است:

شهرداری ارومیه ۳ – راه‌یاب ملل مریوان صفر

۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲

پیام خراسان ۲ – فولاد سیرجان ایرانیان ۳،

۲۲ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۴، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۱۴ بر ۱۶

شهداب یزد ۳ – خاتم اردکان یک

۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱

شهرداری ورامین ۳ – کاله مازندران ۲،

۲۵ بر ۲۷، ۱۴ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۹، ۱۵ بر ۱۰

فولاد سپاهان اصفهان ۳ – سایپا تهران یک

۲۹ بر ۲۷، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴

شهرداری گنبد ۳ – شهروند اراک صفر

۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۳

تیم پیکان در این هفته با قرعه استراحت روبرو بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =