• ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
  • کد خبر: 4966
والیبال

در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، تیم فولاد مبارکه سپاهان مغلوب کاله آمل شد.

به گزارش ایراسین، هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال ایران روز یکشنبه با ۶ دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه 2 بر 3 مغلوب کاله آمل شد، این مسابقه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد، دو تیم در این بازی که برای جا نماندن از کورس مدعیان به دنبال کسب پیروزی بودند که در پایان آملی ها در یک رالی طولانی و تماشایی موفق به شکست میهمان اصفهانی خود شدند. کاله ای ها در این مسابقه در ست‌های دوم، چهارم وپنجم با امتیازهای (۲۵ بر ۱۷)، (۲۵ بر ۲۱) (۱۵ بر ۱۳) پیروز شدند و ۲ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی را به اندوخته‌های خود اضافه کرد.

طلایی پوشان اصفهانی نیز در ست‌های اول و سوم با امتیازهای (۲۵ بر ۲۱) و (۲۵ بر ۲۱) برابر کاله مازندران پیروز شدند.

در حساس‌ترین بازی هفته، شهرداری ورامین مقابل پیکان به پیروزی قاطعانه سه بر صفر دست یافت. شاگردان محمد عمده غیاثی با این برد، صدرنشینی خود از بیش از پیش مستحکم کردند. این تیم حتی اگر در ۲ هفته آینده هم شکست بخورد، همچنان در رده نخست جدول باقی خواهد ماند.

دیگر مسابقه حساس هفته در تهران برگزار شد، سایپا در مسابقه‌ای زیبا با نتیجه سه بر ۲ شهرداری ارومیه را شکست داد. سِت‌های اول و دوم بازی به سود سایپا رقم خورد اما شهرداری ورامین در ۲ ست بعدی پیروز شد تا کار به ست پنجم کشیده شود. ست پرنوسان پنجم هم با برتری شاگردان ناصر شهنازی تمام شد تا این تیم با یک برد درخشان و با توجه به باخت پیکان، به رده دوم جدول صعود کند.

تیم قعرنشین خاتم اردکان هم پس از مدت‌ها به یک پیروزی دیگر رسید اما با وجود گذشتن از سد راه‌یاب ملل، همچنان در رده سیزدهم جدول باقی ماند. فولاد سیرجان هم سه بر صفر میزبان خود شهروند اراک را شکست داد و شهرداری گنبد با نتیجه سه بر ۲ شهداب یزد را از پیشرو برداشت، پیام مشهد در این هفته استراحت داشت.

نتایج هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال

شهروند اراک صفر - فولاد سیرجان ۳

ست اول: ۱۵-۲۵

ست دوم: ۲۰-۲۵

ست سوم: ۲۸-۳۰

شهرداری ورامین ۳ - پیکان تهران صفر

ست اول: ۲۵-۲۰

ست دوم: ۲۵-۲۱

ست سوم: ۲۵-۲۰

سایپا تهران ۳ - شهرداری ارومیه ۲

ست اول: ۲۵-۱۷

ست دوم: ۲۵-۲۰

ست سوم: ۱۹-۲۵

ست چهارم: ۲۳-۲۵

ست پنجم: ۱۵-۱۳

کاله آمل ۳ – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۲

ست اول: ۲۱-۲۵

ست دوم: ۲۵-۱۷

ست سوم: ۲۱-۲۵

ست چهارم:۲۵-۲۱

ست پنجم: ۱۵-۱۳

راه‌یاب ملل مریوان ۱ - خاتم اردکان ۳

ست اول: ۲۴-۲۶

ست دوم: ۲۳-۲۵

ست سوم: ۲۸-۲۶

ست چهارم: ۲۴-۲۶

شهرداری گنبد ۳ – شهداب یزد ۲

ست اول: ۲۶-۲۴

ست دوم: ۱۹-۲۵

ست سوم: ۲۳-۲۵

ست چهارم:۲۵-۲۲

ست پنجم: ۱۵-۹

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =