نامی نو

در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور تیم نامی نو اصفهان میزبان مس رفسنجان می باشد.

به گزارش ایراسین، هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور ساعت 11 صبح روز جمعه 15 شهریورماه با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای مختلف دنبال خواهد شد، در اصفهان و در دیداری که برای هر دو تیم نامی نو و مس رفسنجان از اهمیت بسیاری برخوردار است، شاگردان چین سری در ورزشگاه ۲۵ آبان میزبان میهمان رفسنجانی خود  هستند. نامی نو از ۳ بازی خود در برد و باخت و تساوی در جدول عدد یک را ثبت کرده تا با ۴ امتیاز در رده هفتم این جدول قرار گیرد، به‌طورقطع مدافع عنوان قهرمانی هرچند تیم خود را بسیار جوان کرده و بازیکنانی دارد که شاید کمتر میدان لیگ برتر دیده‌اند، اما باید برای فرار از رده‌های پایین جدول موتور خود را برای کسب پیروزی‌های بیشتر روشن کند.

در دیگر سوی میدان مس رفسنجان از ۳ بازی انجام شده ۲ برد و یک باخت به دست آورد و جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند، این امتیازات و جایگاه دوم تیم در جدول نشان می‌دهد که آن‌ها به شدت به ۳ امتیاز این بازی برای بهبود جایگاه خود نیاز دارند. نامی نو هفته گذشته در کرمان مقابل دیگر نماینده کرمان با تک گل نسترن مقیمی به پیروزی رسیده بود و مس نیز در خانه دریژنو با نتیجه پر گل ۸ برصفر میزبانش را مغلوب کرد.

در یکی دیگر از مهم‌ترین بازی‌های این هفته شاگردان اردلان در تیم سایپا که بازی بزرگ هفته سوم را با پیروزی ۲ بریک مقابل هیات خراسان رضوی به نام خود کردند در آبادان میهمان پالایش نفت آبادان هستند که هفته گذشته در داربی خوزستان متحمل شکست سنگین ۶ بر صفر شد. نفتی‌ها برخلاف حریف قدر و صدرنشین خود در رده دهم جدول جای گرفته‌اند.

در جدول رده‌بندی سایپا و پارس‌آرا با ۹ امتیاز اول و دوم هستند. مس، هیات فوتبال خراسان و ستارگان ورامین نیز با ۶ امتیاز در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.

برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان:

نامی‌نو - مس رفسنجان

پالایش نفت آبادان - سایپا

شهروند ساری - دریژنو فرخ‌شهر

پارس‌آرا شیراز - رهیاب گستر تهران

هیات فوتبال خراسان - دختران کویر مس کرمان

ستارگان ورامین - پویندگان فجر شیراز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =