تیمور باجول

باشگاه فولادمبارکه سپاهان می تواند با استعدادیابی و پرورش بازیکنان جوان و حتی نوجوان باعث رشد والیبال ایران شود.

به گزارش ایراسین، تیمور باجول رئیس هیات والیبال استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: باشگاه فولادمبارکه سپاهان می تواند با استعدادیابی و پرورش بازیکنان جوان و حتی نوجوان همانند تیم فوتبال خود پایه های تیم والیبال را مستحکم سازد و حتی باعث رشد والیبال ایران شود، این عمل را باشگاه های زیادی انجام داده اند و نتیجه هم گرفته اند.

وی پیرامون صعود تیم والیبال فولادمبارکه سپاهان به لیگ برتر ایران گفت: عوامل بسیاری موجب صعود تیم والیبال سپاهان به لیگ برتر شد که مهمترین عامل پیشرفت سپاهان و صعود مقتدرانه این تیم اصفهانی به لیگ برتر والیبال ایران این است که همه اعضای کادر فنی، سرمربی و بازیکنان تمام تلاش و غیرت خود را روی پیشرفت این تیم گذاشتند و با انگیزه بسیار بالا راه موفقیت را ادامه دادند.

تیمور باجول افزود: اگر حمایت باشگاه سپاهان از تیم والیبال خود به همین روند ادامه پیدا کند یا حتی بیشتر شود، والیبال سپاهان در آینده به یکی از قدرت های والیبال ایران تبدیل خواهد شد و حرف بیشتری در مقابل حریفان خواهد داشت.

رئیس هیات والیبال استان اصفهان ادامه داد: با توجه به اعضای جدید کادر فنی و انتخاب بازیکنان قابل قبول توسط سرمربی جدید سپاهان برای رویارویی با تیم های قدرتمند لیگ برتر والیبال و پشتیبانی جدی و تحسین برانگیز مهندس عظیمیان از تیم های سپاهان، امیدوار هستیم که تیم والیبال تازه لیگ برتری شده سپاهان بتواند عملکرد قابل قبولی داشته باشد و جایگاه خود در جدول رقابت ها روز به روز بهتر کند.

وی با تشکر از هواداران پرشور و با تعصب فولاد مبارکه سپاهان گفت: امیدوار هستم که هواداران همانطور که از تیم فوتبال سپاهان حمایت و پشتیبانی می کنند از این تیم والیبال پشتیبانی لازم را انجام دهند و نام سپاهان را به کل ایران گوشزد کنند، حمایت و توجه هواداران به این تیم می تواند روحیه لازم را به بازیکنان بدهد و باعث بهبود ساختار کل تیم شود.

باجول در پایان افزود: هواداران بزرگترین سرمایه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان هستند و چه خوب است باشگاه از هواداران حمایت کند و آن ها را با تیم هماهنگ سازد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =