کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین، اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از دو هزار و 426بیمار مشکوک به کرونا 309 مورد قطعی شناسایی شد و 104 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر 94 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز 418 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: 61نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر 7 بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته 2 نفر به طور قطعی در اثر بیماری کرونا فوت شدند.

وی افزود: تعداد مراجعات سرپایی و به دنبال آن بستری های کرونا در استان اصفهان روند تزایدی دارد و اگر مراقبت های ویژه در رعایت دستورالعمل های بهداشتی نشود پیش بینی می شود در نیمه اسفندماه موج سوم کرونا در استان اصفهان را شاهد باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =