کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 156مورد جدید ابتلا به کرونا و افزایش 11 شهر آبی در استان اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: در شبانه روزگذشته یک هزار و 557 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کمترین بیماران کرونا مثبت را در بخش سرپایی بیمارستانهای خصوصی اعلام کرد و افزود: در شبانه روز گذشته از بین یک هزار و 557 بیمار مشکوک به کرونا 156 مورد قطعی شناسایی شد و 81 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر44بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز 391  بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: 83 نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر نه بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: تاکنون تست سه نفر از این افراد مثبت کرونا بوده است.

11 شهر استان اصفهان آبی شد

وی افزود: تعداد شهرهایی با وضعیت آبی به 11 شهر افزایش یافته است و شهرستان اردستان و فریدونشهر هم به جمع شهرهای آبی استان اصفهان اضافه شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه از بیستم دی ماه شهرستان مبارکه آبی رنگ است، گفت: وضعیت اصفهان زرد است و از یازدهم دی ماه تاکنون تمام شهرهای استان اصفهان به رنگ بندی زرد و آبی ارتقا یافته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =