قاسم حدادی‌فر

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: فصل گذشته در ماجرای علیرضا منصوریان نظر دادم و گفتم که بهتر است این مربی را به تیم برگردانند، ولی با من برخورد خوبی نشد.

قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در گفتگو با ایراسین پیرامون عدم نتیجه گیری این تیم و تغییر کادرفنی گفت: این مسائل مربوط به باشگاه است و من دوست ندارم در این مورد صحبتی داشته باشم، فصل گذشته در ماجرای علیرضا منصوریان نظر دادم و گفتم که بهتر است این مربی را به تیم برگردانند، ولی با من برخورد خوبی نشد و گفتند دخالت نکنم.

وی ادامه داد: در طول دوران فوتبالی هیچ وقت پیش نیامده بود که بخواهم در مورد کادر فنی و مسائلی که به باشگاه مربوط است، صحبت کنم، در آن زمان گفتم که شرایط تیم رو به بهبود است و نظرم این بود که منصوریان برگردد، ولی در نهایت اتفاقات دیگری رخ داد و شرایط تیم هم روز به روز بدتر شد.

قاسم حدادی‌فر درباره رابطه مسئولان باشگاه با سرمربی ذوب‌آهن تأکید کرد: نمی‌توانیم کتمان کنیم که رابطه خوبی بین باشگاه و سرمربی وجود ندارد و هر روز شاهد برخی مصاحبه‌ها هستیم که فقط به تیم ضربه می‌زند.

 کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ادامه داد: تیم ما جوان است و بازیکنان هر روز درباره این حواشی و اختلاف‌ها صحبت می‌کنند که این موضوع تمرکز تیم را به هم می‌ریزد. نمی‌دانم چه تصمیمی درست یا غلط است، ولی مسئله مهم این است که اختلاف‌ها باید برطرف شود و همه در یک مسیر حرکت کنند تا شرایط تیم تغییر کند.

وی با بیان اینکه من در ذوب‌آهن هیچ وقت به این اندازه تحت فشار نبودم، گفت: اگر می‌دانستم شرایط اینطور می‌شود قبل از شروع این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کردم. من هر چه دارم از ذوب‌آهن است و خودم را مدیون این تیم می‌دانم. هیچ وقت هم سر ذوب‌آهن منت نگذاشتم، ولی قبل از شروع فصل پیشنهادهایی داشتم که دو برابر ذوب‌آهن به من پول می‌دادند، با این حال حاضر نشدم این تیم را ترک کنم، آنهم در حالی که خیلی از بازیکنان از تیم ما رفته بودند.

قاسم حدادی‌فر خاطرنشان کرد:‌ من هیچ وقت دوست ندارم تیم را در شرایط بدی ببینم و می‌دانم هواداران چقدر زجر می‌کشند. تمام آرزوی من این است که ذوب‌آهن در بهترین شرایط قرار داشته باشد. بحث کادر فنی به من مربوط نیست. حرف من فقط این است که همه ما باید در یک مسیر و برای موفقیت ذوب‌آهن بجنگیم و این از هر چیزی مهمتر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =