مصطفی غلامی

مربی سپاهانی تیم ملی هندبال جوانان ایران گفت: مجموعه ورزشی صفائیه مبارکه که متعلق به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان است شرایط خوبی برای برگزاری اردو داشت.

به گزارش ایراسین، مصطفی غلامی مدیرفنی تیم های پایه هندبال فولادمبارکه سپاهان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی هندبال جوانان در مجموعه ورزشی صفائیه، اظهار داشت: نهمین اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال جوانان در استان اصفهان با حضور 28 نفر از هندبالیست‌های جوان کشور در مجموعه ورزشی صفائیه درشهرستان مبارکه در حال برگزاری است.

وی پیرامون دلیل انتخاب مجموعه ورزشی صفائیه  افزود: سلامتی بازیکنان برای ما بسیار با اهمیت است و از همین رو بایستی محلی را برای اردو انتخاب می‌کردیم که از نظر پروتکل‌های بهداشتی مناسب باشد؛ برهمین اساس مجموعه ورزشی صفائیه که متعلق به باشگاه سپاهان است و شرایط خوبی داشت را برای برگزاری اردو انتخاب کردیم.

مربی سپاهانی تیم ملی هندبال جوانان ایران ادامه داد: این اردو در شرایط کاملا کنترل شده و با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در حال برگزاری است و همچنین پیش از برگزاری اردو از کلیه بازیکنان تست کرونا گرفته شده و خوشبختانه تست کادرفنی و بازیکنان منفی بوده است و انشاالله جای نگرانی برای سلامتی بازیکنان نیست.

مصطفی غلامی با تقدیر از همکاری کامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تیم ملی هندبال جوانان خاطرنشان کرد: در طول مدت اردو، کلیه امکانات مجموعه ورزشی صفائیه از جمله سالن‌های تمرین، بدنسازی و وزنه‌برداری، غذاخوری، خوابگاه وغیره به طور کامل در اختیار تیم ملی هندبال جوانان است و لازم است از این همکاری خوب باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان تشکر کنم.

وی با اشاره به مسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا افزود: این اردو به منظور انتخاب نفرات تیم ملی هندبال جوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا برپا شده است، این مسابقات اسفندماه سالجاری به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهرهای اصفهان و شیراز برگزار خواهد شد و امیدواریم تا پیش از شروع مسابقات اردوی دیگری با نفرات انتخاب شده برگزار کنیم و حضور پرقدرتی در این مسابقات داشته باشیم.

مربی تیم ملی هندبال جوانان ایران پیرامون شرایط تیم ملی هندبال جوانان بیان کرد: خوشبختانه مشکل خاصی نداریم و تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم؛ همچنین در نظر داریم بازی‌های تدارکاتی با دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان برگزار کنیم و امیدواریم این مسابقات محک خوبی هم برای تیم ملی و هم برای دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن باشد.

وی در پایان افزود: اردوی تیم ملی هندبال جوانان از 28 آبان‌ماه در مجموعه ورزشی صفائیه شهرستان مبارکه آغاز و تا 5 آذرماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =