منصوریان

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: محمدرضا اخباری پنالتی سپاهان را خیلی خوب مهار کرد .

به گزارش ایراسین، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز پیرامون برتری تیم تراکتور مقابل سپاهان اصفهان در دیداری دوستانه گفت: نتیجه بازی فرقی برای ما نداشت زیرا این دیدار دوستانه بود، در مسابقات تدارکاتی وقتی نتیجه را عقب می افتید برخی بازخوردها را می‌گیرید و با جلو افتادن هم درس های جدیدی می‌گیریم.

وی با بیان اینکه سپاهان تیم خیلی خوبی است که مستحکم فوتبال بازی می‌کرد، افزود: نفرات اصلی و شاکله اش را حفظ کرده است. بیشتر هدف ما این بود ۹۰ دقیقه بازیکنان تراکتور را در زمین نگه داریم تا از وضعیت بدنی آنها مطلع شویم.

علیرضا منصوریان اضافه کرد: بچه‌های ما خیلی تحت فشار بودند و برخی از آنها را تا دقیقه ۸۵ تعویض نکردم تا ببینم چه شرایطی پیش می آید. الحمدالله به مرور زمان آماده می‌شویم. اکنون هم که در اصفهان هستیم، برخی از نفرات اصلی تراکتور مانند مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و هادی محمدی در تبریز بدنسازی انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز خاطرنشان کرد: از چهارشنبه تقریبا کل تیم را در اختیار خواهیم داشت. از عملکرد بازیکنانم به ویژه دروازه‌بان‌ها تراکتور راضی بودیم. محمدرضا اخباری پنالتی سپاهان را خیلی خوب مهار کرد و حبیب فر عباسی هم یک واکنش خوب داشت.

وی در پایان افزود: حتی اگر نتیجه را به سپاهان می‌دادیم از کل تیم راضی بودم زیرا برای ما درس خوب گرفتن از این بازی مهم بود. شرایط تراکتور خوب است و انشاء الله این فرم را با حضور بازیکنان بزرگ و نفرات بهتر حفظ کنیم تا بازی های لیگ را خیلی خوب شروع کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =