محسن باباصفری

محسن باباصفری گفت: همیشه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را چه از نظر مباحث فنی چه امکاناتی جزو بهترین باشگاه‌های ایران می‌دانم.

به گزارش ایراسین، محسن باباصفری لژیونر سپاهانی تیم هندبال بوزائو رومانی در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون قوانین سختگیرانه فدراسیون هندبال برای لژیونر شدن بازیکنان ایرانی اظهار داشت: با توجه به قیمت ارز، بازیکنان جوان ما اگر در تیم‌های اروپایی سطح پایین‌تر بازی کنند درآمد آن‌ها دو برابر بازی در تیم‌های ایرانی خواهد بود، بازیکنان برای اینکه شناخته شوند انگیزه بالایی دارند، بازیکنان جوان با حضور در لیگ‌های اروپایی، هم از لحاظ مالی و هم فنی در سطح بالا تری قرار می‌گیرند، امیدوارم برای سال آینده تغییری در این قوانین انجام گیرد.

گلر ملی پوش اصفهانی ادامه داد: با توجه به موفقیت و محبوبیت هندبالیست‌های ایرانی در لیگ رومانی رسانه‌های این کشور به بازیکنان ایرانی لیگ توجه ویژه‌ای دارند و همیشه اسم بازیکنان ایرانی سر خط خبرها و تیتر رسانه‌های رومانی بوده است و صحبت‌های زیادی راجع به بازیکنان ایرانی است و نشان داده اند بازیکنان ایرانی کیفیت خوبی دارند.

محسن باباصفری افزود: تیم‌های لیگ رومانی خواهان جذب بازیکنان بیشتری از ایران هستند و بازیکنان ایرانی در میان علاقه‌مندان به ورزش و هندبال در رومانی شناخته شده هستند، امیدوارم مقررات انتقال بازیکنان به اروپا تغییر کند.

گلر تیم هندبال بوزائو رومانی پیرامون تفاوت تیمداری در رشته هندبال بین ایران و رومانی گفت:  چون هر کشور و هر لیگی شرایط خاص خود را دارد، هیچ گاه نباید باشگاهداری در ایران و رومانی را با یکدیگر مقایسه کرد، در ایران محبوبیت فوتبال، والیبال و کشتی زیاد است و در رومانی محبوبیت هندبال و فوتبال زیاد است و نمی‌شود شرایط را با ایران مقایسه کرد.

وی با بیان اینکه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باید الگویی برای سایر باشگاه‌های کشور باشد، تصریح کرد: در رومانی هندبال رشته دوم است و اهمیت خاصی برای این رشته قائل هستند، باشگاه‌ها سرمایه گذاری زیادی برای خرید بازیکن خارجی و تأمین امکانات کرده اند، باشگاه‌های ایران هم به سمتی حرکت می‌کنند که از بازیکنان حمایت کنند، من در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان رشد کردم تا به اینجا رسیدم و همیشه سپاهان را چه از نظر مباحث فنی چه امکاناتی جزو بهترین باشگاه‌های ایران می‌دانم.

محسن باباصفری با اشاره به اینکه مسابقات لیگ هندبال رومانی به صورت تورنمنت برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: دو هفته پیش از آغاز تورنمنت تست کرونا می‌دهیم، یک روز قبل از اینکه وارد تورنمنت شویم مجدد از بازیکنان تست گرفته می‌شود، اولین تورنمنت به مدت چهار روز در یکی از شهرهای سفید رومانی در یک سالن استاندارد برگزار شد و قرار است از ۴ تا ۱۱ اکتبر ۶ بازی، از ۱۵ دسامبر تا ۲۲ دسامبر ۶ بازی دیگر انجام شود و تا قبل از کریسمس نیم فصل به اتمام رسد.

در پایان گلر ملی پوش هندبال اصفهان پیرامون شیوع کرونا برای هندبال رومانی بیان داشت: کرونا در ابتدای شیوع شرایط بدی را برای باشگاه‌ها به وجود آورد، من با تیم تیمیشعرا قرارداد ۳ ساله داشتم، اما شرایطی برای آن‌ها پیش آمد که خواستند قرارداد را تغییر دهند و اکثر تیم‌ها قصد داشتند قرارداد بازیکن‌های خارجی خود را کم کنند، این شرایط باعث شد من از این تیم جدا شوم .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =