دیدار تیم های سپاهان و استقلال خوزستان

پس از شکست اخیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان برابر استقلال، مسئولان این باشگاه، با ارائه نامه‌ای به بهاروند نسبت به اتفاقاتی که در این دیدار رخ داد، معترض شدند.

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در پی اشتباه تاثیر گذار بیژن حیدری داور دیدار تقابل دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران، این باشگاه اعتراض خود را به صورت کتبی ارائه کرد.

در متن این نامه چنین آمده است:

جناب آقای بهـاروند؛ سرپرست محترم فدراسیون فوتبال ج . ا . ایران

با سلام.احتراماً، همانگونه که مستحضر هستید هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اشتبـاه محرز و تأثیرگذار داور بازی آقای بیـژن حیـدری که این اشتباه نیز توسط کارشناسان داوری تایید شده است، گل اول مسابقه را دریافت و در ادامه منجـر به شکست دو بر یک این تیم مقابل استقلال تهـران شد.

از آنجائی که سه هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقیمانده است، این باشگاه درخواست دارد با توجه به حساسیت های بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و از آنجائی که حقی از تیمی ضایع نشـود، نسبت به انتخاب داوران نهایت دقت را نمـوده زیرا پس از آن عذرخواهی داوران و دست اندرکاران دردی از تیم‌ها دوا نخواهد کرد و در این شرایط سخت که جامعه درگیر ویروس کرونا می باشد و هزینه های هنگفتی را به باشگاه ها تحمیل کرده، اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد. متأسفانه اشتباه تأثیرگذار داور در دیدار سپاهان و استقلال باعث ضایع شدن حق سپاهان شده و طلائی پوشان را از جایگاه اصلی خود در جدول دور کرده است. در پایان ضمن تأکید مجدد بر دقت در انتخاب داوران سه هفته پایانی مسابقات، خواهشمند است دستور فرمائید مباحث داوری این دیدار نیز مورد بررسی قرار گرفته و از نتیجه این باشگاه را مطلع سازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =