مدیر مجتمع فولاد میانه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه از اهتمام ویژه این مجتمع برای جلوگیری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان خبر

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، ناجی از اختصاص هزینه ی بالغ بر750 میلیون ریال در راستای اجرای تصمیمات متخذه از سوی اعضای کارگروه مقابله با ویروس کرونا برای پیشگیری از شیوع بیماری خبر داد.

وی در ادامه تهیه مواد ضدعفونی کننده جهت استفاده در فضای باز(وایتکس) به میزان 500 کارتن و تهیه مواد ضدعفونی کننده جهت استفاده در فضای بسته ( نانو سیل) به مقدار 60 لیتر جهت ضدعفونی کردن کل سطح شهرمیانه فضاهای باز و بسته شامل مجتمع های مسکونی، بازار و غیره به مدت 14 روز از طریق مجتمع فولاد میانه و اکیپ اجرایی شامل نیروهای سپاه، بسیج و شهرداری میانه خبر داد.
مدیر مجتمع فولاد میانه همچنین به تهیه 1000 عدد مایع ضدعفونی کننده دست جهت توزیع بین خانوارهای روستایی اسلام آباد و مناطق همجوار را از دیگر اقدامات خواند.
وی افزود: از طریق مجتمع فولاد میانه در مجموع 580 عدد ماسک فیلتردار N95 به بیمارستان خاتم الانبیای میانه، اداره صنعت معدن و تجارت میانه، ستاد مدیریت بحران استان و 30 دست لباس ایزوله یکبارمصرف به سپاه ناحیه مقاومت میانه اهدا شده است.
ناجی با اشاره به ضد عفونی شدن چندین باره سطوح شهر مهمترین راه مقابله با ویروس کرونا را عمل نمودن مردم به توصیه های بهداشتی و جدی گرفتن آنها بویژه قرنطینه خانگی و تردد در صورت ضرورت با رعایت فاصله از افراد و عمل به نکات بهداشتی فردی و عمومی ذکر نمود.
ناجی در پایان اضافه کرد: همراهی و همدلی مردم، مسئولین خیرین، دستگاههای اجرایی و تشکلهای مردم نهاد بویژه در تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده سبب شکست کرونا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =