پاورپایپ

مسابقات لیگ بیسبال کشور به میزبانی باشگاه انتظام اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایراسین، وحید باطنی دبیر هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات لیگ دسته دوم بیسبال کشور روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ آبان ماه ساعت ۹ الی ۱۱ صبح به میزبانی باشگاه انتظام اصفهان برگزار خواهد شد که تیم پاورپایپ به عنوان نماینده اصفهان برای صعود به لیگ دسته اول کشور به مصاف تیم طیف تهران خواهد رفت.

وی پیرامون تیم طیف تهران گفت: این تیم از تیم های خوب کشور محسوب می شود که از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می برد، این تیم تمرینات مداومی برای مصاف با پاورپایپ داشته است و هر نتیجه ای که در دو بازی رفت و برگشت مقابل طیف تهران رقم بخورد، چیزی از ارزش های بازیکنان و کادرفنی نماینده اصفهان کم نخواهد شد.

دبیر هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان افزود: تیم پاورپایپ اصفهان از بازیکنان خوب و با تجربه ای همچون عباس رضایی، سعید باطنی، سپهر مشرف جواد و ... بهره می برد که امیدواریم با شکست نماینده تهران سال آینده در لیگ دسته اول حضور یابیم.

وی پیرامون وضعیت هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان بیان داشت: امسال موفقیت های خوبی برای هیات رقم  خورده است و ۳ مدال طلا جهانی حاصل تلاش دارت اندازان اصفهانی بوده و تا پایان مهرماه ۹۸، ۷۱ مدال ملی و بین المللی ره آورد ورزشکاران هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان می باشد، هر چند نبود زمین های چمن برخی از رشته های این هیات را به مرز نابودی کشانده است و امیدوارم دیگر ارگان ها که از زیر ساخت های خوبی در ورزش برخوردار هستند ما را در توسعه رشته هایی همچون بیسبال، کریکت و ... یاری نمایند.

باطنی در ادامه درباره بحث همگانی کردن بیسبال بیان داشت: بهترین اقدام بیسبال۵ است که در این مدت لیگ استانی راه اندازی می‌کنیم و در نظر داریم این رشته را در مدارس راه اندازی کنیم، احساس می‌کنم در خود استان اصفهان کارهای زیادی می‌شود انجام داد و قصد داریم با استان‌های همجوار خود مثل تهران، قم، اراک و چهارمحال بختیاری در این زمینه همکاری داشته باشیم.

رضا احمدی مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان نیز گفت: از سال ۱۳۸۹ از طریق برادران باطنی با رشته بسیبال آشنا شدم و چون مدیر بازرگانی شرکت پاورپایپ بودم پس از برگزاری جلساتی تصمیم گرفتیم که به عنوان اسپانسر تیم بیسبال اصفهان را در رقابت های کشوری از صفر تا صد حمایت نمائیم.

وی ادامه داد: در این پروسه زمانی تا سال ۱۳۹۵ روند خوبی را شاهد بودیم که متاسفانه رئیس انجمن ورزش های کشور دست به تغییر مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان زد و به عقیده من پس از تغییر  این رشته روند نزولی را طی کرد و از بیسبال تنها نامش در اصفهان باقی ماند.

رضا احمدی با بیان اینکه اواخر سال ۱۳۹۵ شرایط تغییر کرد، گفت: در این زمان تصمیم گرفتیم نه به عنوان حامی مالی بلکه به عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی پاورپایپ در رشته بیسبال فعالیت نمائیم که خوشبختانه آقایان عظیمی به عنوان هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت با این موضوع موافقت کردند و سال ۱۳۹۷ باشگاه فرهنگی ورزشی پاورپایپ به طور رسمی به ثبت رسید.

مسئول کمیته بیسبال استان اصفهان تصریح کرد: در این مدت مسابقات چهارجانبه بیسبال را برگزار کردیم و تیم را به استان های دیگر اعزام نمودیم و حتی در استان بوشهر با شرکت در مسابقات به کاپ دست یافتیم.

وی با بیان اینکه نیاز به کمک داریم اظهار داشت: شرکت پاورپایپ پا پیش گذاشته و در رشته بیسبال تیمداری می کند اما این تنها برای توسعه این رشته کافی نیست چراکه ما باید از بیرون مورد حمایت قرار گیریم، مهمترین عامل برای توسعه بیسبال زمین تمرین می باشد، شرکت پاورپایپ نیازی به تبلیغ برای ورود به ورزش ندارد بلکه مسئولین این شرکت عشق به ورزش دارند.

وی در پایان با تشکر از غزنوی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان خاطر نشان کرد: آقای غزنوی بسیار ما را مورد حمایت قرار داده که جای تشکر دارد، در این بین از رسانه های استان اصفهان می خواهم که نگاه ویژه تری به بیسبال داشته باشند تا شاهد درخشش ورزشکاران اصفهانی در سطح کشور باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =