المپیاد استعداد های برتر

آئین بدرقه کاروان آینده سازان ورزش دیار نصف جهان به دومین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور برگزار شد.

به گزارش ایراسین، آئین بدرقه کاروان آینده سازان ورزش دیار نصف جهان به دومین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور روز یکشنبه 27/5/1398 ساعت 10 صبح با حضور  نصرت الله انصاری مسئول کمیته المپیاد استعدادهای برتر کشور، محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، معاونین وی (علیرضا امینازاده، رامین نعیمی و احسان شاه علی)، مسئولین هیات های ورزشی و دیگر مسئولین استان اصفهان در سالن همایش های بین المللی سیتی سنتر برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران در سالن طنین انداز گردید.

پس از آن کلیپی از افتخارآفرینی ورزشکاران اصفهانی پخش که با استقبال و همراهی بیش از هزار ورزشکار اعزامی مواجه شد.

پس از این کلیپ محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن خیر مقدم همه حضار اظهار داشت: وظیفه اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان این بود که چنین مراسم بدرقه ای برای کاروان آینده ساز ورزش استان اصفهان بگیرد، امیدوارم ورزشکاران اعزامی به دومین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور تا پایان مسابقات صحیح و سلامت باشند و با افتخارآفرینی و اخلاق مداری به دیار زاینده رود برگردند.

وی خاطر نشان کرد: سال گذشته در حالیکه می توانستیم رتبه دوم المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور را کسب کنیم به دلیل عدم برنامه ریزی یک هیات در جایگاه سوم ایستادیم، خوشبختانه بهترین عنوانی که کاروان استان در سال گذشته کسب کردند کاپ اخلاق بود و به نظر بنده این بهترین عنوان می باشد.

سلطان حسینی در پایان با اشاره به افتخارآفرینی سهراب مرادی وزنه بردار لنجانی در المپیک، گفت: باید از خانواده ها، مربیان و مسئولین هیات های ورزشی تشکر کنم که از خردسالی تلاش می کنند که ورزشکاران ما همچون سهراب مرادی و دیگر افتخارآفرینان باشند.

پس از صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گروه آکروبات زیرو به حرکات نمایشی و جذاب پرداختند که مورد استقبال ورزشکاران قرار گرفت.

پس از حرکات نمایشی گروه آکروبات زیرو، از پوستر میزبانی اصفهان در  المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور رونمایی شد. پایان این مراسم باشکوه برنامه تقلید صدا بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =