خیران ورزشیار

پنجاهمین نشست اعضا هیئت مدیره مجمع خیران ورزشیار استان اصفهان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایراسین ، پنجاهمین نشست اعضا هیئت مدیره مجمع خیران ورزشیار استان اصفهان با حضور ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات هتل پیروزی برگزار شد.

پس از گزارش محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و دیگر اعضا هیئت مدیره مجمع خیران ورزشیار این استان ژاله فرامرزیان اظهار داشت: بنده در بحث فعالیت های داوطلبانه بسیار کار نموده ام و به این کار خداپسندانه تعلق خاطره زیادی دارم، نه فقط بخاطر اینکه برخی ها منابعی را در اختیار انسان های دیگر قرار می دهند و از سهم خود می کاهند و به دیگران می افزایند بلکه به جهت اینکه حسی را خلق می کنند.

وی تصریح کرد: این حس چیزی است که در دنیا از ابتدای خلقت تا به امروز بوده و این رحمت و وسعت در رحمت است و اینها مصادیق خلقت می باشد و من فکر می کنم ارزش آن بسیار فراتر از ریالی است که در موردش صحبت می کنیم، امیدوارم همه انسان هایی که این حس را در خلقت ایجاد می کند پایدار باشند و بتوانند ذخیره الهی خود را به دست بیاورند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: قاعده عمل خیرین به قاعده ریالی که گذارده اند نیست بلکه به قاعده بزرگی نظر آنهاست. ان شالله خداوند به مال انها برکت داده و کمک نماید که این حرکت استمرار داشته باشد چراکه اینها همه واقعیت های زیبای خلقت هستند.

ژاله فرامرزیان در پایان دقایقی نیز پیرامون مالیات بر ارزش افزوده ورزش توضیحاتی را ارائه داد و افزود: خوشبختانه استان اصفهان خیرین زیادی در حوزه های مختلف به ویژه ورزش دارد که امیدوارم خداوند منان پشت و پناه آنها باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =