• ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
  • کد خبر: 3243
شایان مصلح

شایان مصلح مدافع فصل قبل تیم فوتبال پرسپولیس تهران با قراردادی دو ساله به فولادمبارکه سپاهان پیوست.

به گزارش ایراسین، شایان مصلح مدافع فصل قبل تیم فوتبال پرسپولیس تهران که قرارداد دوساله ای را با تیم فولادمبارکه سپاهان امضا کرد در اینستاگرام از پرسپولیسی ها خداحافظی کرد، متن پیام مصلح به شرح ذیل است:

"هر آمدنی یک رفتنی دارد مگر اینکه بتوانی به قلب آن ها که کنارشان بودی نفوذ کنی که در این صورت هرگز از یادشان نمی روی!

به عقب تر بر می گردم، فیلمِ روز خداحافظی‌ام با سپیدرود را نگاه می کنم که در ورزشگاه پیرِ عضدی، هواداران سپیدرودِ دوست داشتنی فریاد خداحافظی برایم سر می دادند و پیرمردی در فیلم به احترام من، نه من، که به احترام خاطراتش با منی که لباس سپیدرود به تن داشت ایستاده مرا تشویق می کرد و اشک هایش را پاک می کرد و گریه های من وسط فریادها و آرزوهای آن ها بدرقه‌ی راهم شده بود!

سپیدرود برای من تیم روزهای نداری بود، جایی که از پول خبری نبود اما همه چیز عشق بود! عشق به شهر و استان و کنار آمدن با نداری ها و در آخر دو سال صعود از لیگ دو تا لیگ برتر!

حالا دو سال بعد از خداحافظی با سپیدرود، نوبت خداحافظی با هواداران پرسپولیس است و چقدر برایم سخت است وقتی دو سال پر از افتخار کنارشان داشتم. دو سالی که در آن هرچه جام و مدال بود را کسب کردیم! این بار از نظر مالی شاید وضع مان خیلی بد نبود اما پنجره های بسته همه ی ما را یک دل کرده بود تا افتخار آفرینی کنیم! مصدومیت ها به چشم مان نمی آمد چون یک هدف داشتیم موفقیت با دست های بسته!

هر کسی در هر کار و حرفه ای روز خوب و بد دارد. روزهای خوبم وظیفه ی کاری من بود و روزهای بدم را به خوبی خودتان حلال کنید و مطمئن باشید تا همیشه جز حسن خلق چیزی از من در قبال خودتان نخواهید دید!

و اما امروز افتخار پوشیدن لباس باشگاه بزرگ سپاهان اصفهان  برایم مهیا شده است.

باشگاهی که خوب از سابقه اش باخبرم و امیدوارم روزهای خوبی که در فوتبال داشتم این بار در لباس زرد سپاهان برایم تکرار شود. من یاد گرفته ام با قلبم فوتبال بازی کنم و با اخلاقم خودم را ثابت کنم این یعنی با تمام وجود برای کسب موفقیت های فردی و تیمی به سپاهان آمده ام. پیشاپیش از حمایت شما هواداران سپاهان ممنونم و امیدوارم مثل یک سرباز در راه موفقیت این تیم بزرگ قدم بردارم.

کوچکترین عضو خانواده بزرگ سپاهان

علی(شایان) مصلح

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =