سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با این تیم به توافق نرسید.

به گزارش ایراسین، سیاوش یزدانی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان در پی به توافق نرسیدن برای تمدید قرارداد از طلایی پوشان اصفهانی جدا خواهد شد، وی که فصل پیش با ارائه بازی های خوب به یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر تبدیل شد پیشنهاد سپاهان را برای تمدید قرارداد نپذیرفته است و این باشگاه قصد دارد به سرعت با استخدام یه مدافع طراز اول جای خالی او را پرکند.

یزدانی که صحبت هایی در مورد حضورش در استقلال شنیده می‌شود اولویت خود را به حضور در فوتبال اروپا گذاشته است. ظاهراً وی برای تمدید قرارداد با سپاهان شرطی داشته مبنی بر لغو قرارداد در صورت دریافت پیشنهاد خارجی که مورد پذیرش سپاهانی ها قرار نگرفته است. با این اوصاف یزدانی را باید یکی از جدا شدگان مهم سپاهان در نقل و انتقالات بدانیم، تیمی که تا به امروز بازیکنان خوبی برای حضور در لیگ نوزدهم جذب کرده است.

یزدانی که به دلیل دو بازی برابر پرسپولیس در لیگ و حذفی تبدیل به یکی از سوژه های حاشیه ای رسانه ها شد مورد توجه باشگاه استقلال هم بوده اما این بازیکن اعلام کرده فعلا اولویتش حضور در فوتبال اروپا است و باید دید در نهایت چه اتفاقی بین این بازیکن و باشگاه استقلال رخ خواهد داد.

باشگاه استقلال که قصد دارد در فصل نقل و انتقالات یک مدافع بر حسب نیاز به خدمت بگیرد روی جذب یزدانی حساب کرده است ولی این بازیکن اولویت خود را حضور در فوتبال اروپا گذاشته است.

سیاوش یزدانی زادهٔ ۱۲ اسفند ۱۳۷۰ در مشهد می باشد که در پست مدافع میانی و دفاع چپ بازی می‌کند، از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه فوتبال سیاه‌جامگان و باشگاه فوتبال پیکان تهران اشاره کرد، از فصل هفدهم لیگ برتر و در زمان کرانچار از تیم پیکان به فولادمبارکه سپاهان منتقل شد.

یزدانی با بازی‌های خوب در قلب دفاعی سپاهان به یکی از بازیکنان مهم فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است و باید دید سرنوشت وی در کجا رقم خواهد خورد، مثل میلاد محمدی به اروپا می رود یا پیراهن آبی را برتن می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =