تابش

مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان گفت: نفرات مورد نیاز را بر اساس نظر امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان جذب می‌کنیم.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان در گفتگو با خبرنگار ایراسین با بیان این مطلب اظهار داشت: با بعضی از بازیکنان مثل حسینی، منصوری، محبی و زینالی به توافق رسیدیم و با دیگر بازیکنان هم در حال مذاکره هستیم.

وی پیرامون بازیکنان خارجی این تیم گفت: کومان و استنلی بازیکنان خوبی هستند و قراردادشان تمام شده است و قصد داریم با آن‌ها برای امضای قرارداد جدید صحبت کنیم.

تابش در مورد شایعاتی در مورد آمدن میلاد زکی‌پور به سپاهان و رفتن سعید آقای از این تیم به استقلال هم توضیح داد: هیچ صحبتی در مورد زکی‌پور نشده است و سعید آقایی هم یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد، ضمن اینکه سرمربی ما اعلام کرده به آقایی در تیم نیاز دارد.

مدیرعامل باشگاه فولادمبارکه سپاهان پیرامون شایعات حضور کاوه رضایی در جمع طلایی پوشان تصریح کرد: این شایعاتی است که ما هم می‌شنویم، کاوه بازیکن خوبی است و اگر سرمربی ما او را بخواهد امکان مذاکره وجود دارد چراکه در درجه اول نظر سرمربی مهم است.

تابش با اشاره به اینکه دریافتی این باشگاه از سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی خیلی جزئی بوده است افزود: در فصلی که گذشت از بابت تبلیغات محیطی به ما چیزی حدود ۵۰۰- ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت شد.

وی ادامه داد: در این مورد با آن‌ها صحبت کردیم اما به ما گفتند ۷۵۰ میلیون تومان بابت ارزش افزوده از ما کسر کرده‌اند، این ارزش افزوده باید حساب و کتاب و صورت وضعیت داشته باشد، ما سال‌های قبل از تبلیغات محیطی ۵- ۴ میلیارد تومان درآمد کسب می‌کردیم، باید مشخص شود ما به عنوان تیم دوم لیگ چقدر از این راه درآمد به دست می‌آوریم.

تابش در پایان گفت: تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان به طور قطع در کردان کرج اردویی برپا می کند و برای اردوی خارج از کشور هم باید شرایط را مورد بررسی قرار دهیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =