مهدی کیانی

مهدی کیانی قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان تمدید کرد.

به گزارش ایراسین، مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با حضور در دفتر این باشگاه قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

مهدی کیانی فصل گذشته و پس یک دهه حضور در فوتبال تبریز راه اصفهان را در پیش گرفت و بار دیگر شاگرد امیر قلعه نویی شد.

شماره ۶ سپاهانی ها در لیگ هجدهم نمایش های خوبی با طلایی پوشان ارائه داد و در اکثر بازی های لیگ و همینطور جام حذفی در دسترس امیر قلعه نویی بود. در واقع کیانی در ۲۹ دیدار لیگ برتر و ۴ دیدار جام حذفی در ترکیب اصلی تیم بود تا امیرقلعه نویی تمایل به ادامه همکاری با او داشته باشد.

مهدی کیانی که در لیگ هجدهم و در اولین سال حضور خود در اصفهان کاپیتان اول تیم در غیاب حسین پاپی و رسول نویدکیا بود، روز سه شنبه در دفتر باشگاه حاضر شد و به مدت ۲ فصل دیگر قرارداد خود را با سپاهان تمدید کرد.

مهدی کیانی یکی از ۳ بازیکن تاریخ باشگاه تراکتورسازی است که سابقه بیش از ده سال عضویت در تیم را دارد. پیش از کیانی، تنها علیرضا پژمان و ناصر ساعی سابقهٔ یک دهه بازی در تیم تراکتورسازی تبریز را داشته‌اند. کیانی از فصل ۸۸–۱۳۸۷ لیگ آزادگان که به همراه تراکتورسازی به لیگ برتر صعود کرد، تا سال ۱۳۹۷ در تراکتورسازی حضور داشته است و از این رو یکی از با سابقه‌ترین و محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ تراکتورسازی به حساب می‌آید. وی نیم فصل اول لیگ ۹۵–۱۳۹۴ را در گسترش فولاد حضور داشت و سپس به تراکتورسازی بازگشت. کیانی در خرداد ۱۳۹۷ به تیم سپاهان اصفهان پیوست و اکنون دو سال دیگر با طلایی پوشان قرارداد امضاء کرد.

البته سپاهان در پنجره نقل و انتقالات به احتمال فراوان یک هافبک دفاعی دیگر به خدمت خواهد گرفت و سه بازیکن هم برای این موضوع زیر نظر دارد تا زوج کیانی در برخی بازی ها با توجه به سیستم تیم باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =