سیل زدگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از کمک نقدی و غیر نقدی ۸۶ میلیارد ریالی مردم سخاوتمند اصفهان به سیل زدگان کشور خبر داد.

به گزارش ایراسین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان محسن مؤمنی با اشاره به جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده کشور اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال وجه نقد و ۷۵ میلیارد ریال کمک‌های غیر نقدی برای کمک به سیل زدگان کشور از مردم اصفهان جمع‌آوری شده است.

وی افزود: کمک‌های غیر نقدی اهدایی توسط مردم شریف استان اصفهان به مناطق سیل زده استان‌های لرستان و خوزستان شامل آب معدنی، برنج، آرد، نان خشک، خرما، لوازم خانگی، شیرخشک، تخم مرغ، خشکبار، کنسروجات، غذای گرم، پتو، اقلام بهداشتی و شوینده، لباس و چادر مسافرتی بود که توسط ۹۹ کامیون و کامیونت به مناطق متأثر از سیل ارسال شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: علاوه بر این ۹۵ هزار دینار به صورت نقد و نیز سه قطعه سکه طلای اهدایی مردم نیکوکار و خیران در سطح استان اصفهان توسط جمعیت هلال احمر جمع‌آوری شده است.

وی از مردم فهیم، خیر و نوع دوست استان اصفهان برای مشارکت در کمک به هموطنان آسیب دیده استان‌های سیل زده تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: برای واریز وجوهات نقدی به منظور کمک به سیل زدگان، شماره حساب حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد تمامی بانک‌های سراسر کشور آماده دریافت وجوهات است و همچنین عموم مردم می‌توانند با اجرای کد دستوری #۱۱۲*۷۸۰* از طریق تلفن همراه مبالغ خود را برای کمک به زلزله‌زدگان اهدا کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =